İLK HAFTADA 1 MİLYON KİŞİNİN İZLEDİĞİ GÜNEŞİ GÖRDÜM'ÜN YÖNETMENİ MAHSUN KIRMIZIGÜL NEDEN RÖPORTAJ VERMİYOR?

“Güneşi Gördüm”ün hemen hemen tüm oyuncuları gazetelere röportaj veriyor. Ama filmin yönetmeni Mahsun Kırmızıgül'ün sesi soluğu çıkmıyor. İşte bu durumun nedeni.

İLK HAFTADA 1 MİLYON KİŞİNİN İZLEDİĞİ GÜNEŞİ GÖRDÜM'ÜN YÖNETMENİ MAHSUN KIRMIZIGÜL NEDEN RÖPORTAJ VERMİYOR?

 
“Güneşi Gördüm”ün hemen hemen tüm oyuncuları gazetelere röportaj veriyor. Mahsun Kırmızıgül ise “20-25 gün bekleyeceğim. Film hakkında hangi yayın bizim yanımızda olursa, röportajı ona vereceğim” diyor


VİZYONA girdiği ilk gün kapalı gişe oynayan, Mahsun Kırmızıgül’ün yazıp yönettiği “Güneşi Gördüm” filmi, bir hafta içinde 1 milyon izleyici sayısına dayandı. Filmin hemen hemen tüm başrol oyuncuları gazetelere röportajlar veriyor. Ama herkes Kırmızıgül’le filmden sonraki ilk söyleşiyi yapma peşinde. Kırmızıgül ise kendisini arayan gazetecilere verdiği yanıtla, yeni bir röportaj kriteri belirledi.


“FİLM daha yeni vizyona girdi. 20-25 gün bekleyeceğim. Film hakkında hangi gazete daha çok haber yaparsa, hangi yayın bizim yanımızda olursa, röportajı ona vereceğim” diyen Kırmızıgül, anlaşılan şu sıralar medya takip merkezlerinden gelen raporlara bakarak röportaj vereceği gazeteyi belirlemeye çalışıyor. Film hakkında olumsuz eleştiri yapan gazetelerin ise röportajı kapma şansı düşük görünüyor.
ELİF BERKÖZ ÜNYAY / www.milliyet.com.trSıradaki Haber İçin Sürükleyin