İlber Ortaylı'dan korkutan haber! Profesör Doktor İlber Ortaylı koronavirüse yakalandı. Ünlü tarihçi Ortaylı'nın sağlık durumu nasıl?

Prof. Dr. İlber Ortaylı’nın dün yapılan Covid-19 testinin pozitif çıktığı belirtildi. Prof. Dr. İlber Ortaylı'nın Osmaniye Belediyesi'nin 6. Kitap Fuarı'na onur konuğu olarak davet edileceği sırada yaptırdığı testle Covid-19 testinin pozitif çıktığı öğrenildi. Covid-19 testinin pozitif çıkan Ortaylı'nın fuar planı ertelenirken sağlık durumu merak konusu oldu.

Google Haberlere Abone ol
İlber Ortaylı'dan korkutan haber! Profesör Doktor İlber Ortaylı koronavirüse yakalandı. Ünlü tarihçi Ortaylı'nın sağlık durumu nasıl?

Osmaniye Belediyesi 6. Kitap Fuarının onur konuğu Prof. Dr. İlber Ortaylı’nın dün yapılan Covid-19 testinin pozitif çıkması nedeniyle Osmaniye programı 1 hafta sonraya ertelendi.

Ünlü tarihçi Ortaylı, 30 Kasım Çarşamba günü saat 14.00’ da fuar alanı söyleşi salonunda Osmaniye’de okurlarıyla konferans etkinliğinde bir araya gelecekti.

Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara, “Hocamız İlber Ortaylı’ya çok geçmiş olsun. Kendisi onur konuğumuz olarak gelecekti ancak rahatsızlığı nedeniyle programını 1 hafta ertelemek zorunda kaldık. Saygıdeğer hocamıza Allah’tan sağlık, sıhhat diliyorum” dedi.

Fuarın 17.00 olarak planlanan açılış töreni ise Osmaniye protokolü ve öğrencilerin katılımları ile Cuma günü saat 15.00 olarak planlanarak değiştirildiği açıklandı.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin