İkinci testle ortaya çıktı... Abdurrahim Albayrak'a kötü haber!

Galatasaray'ın 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak ve eşi Şükran Albayrak'a yapılan ikinci Coronavirus testinin pozitif çıktığı öğrenildi. Çift, tedavi altına alındı.

Google Haberlere Abone ol
İkinci testle ortaya çıktı... Abdurrahim Albayrak'a kötü haber!

Hürriyet gazetesi yazarı Mehmet Üstündağ, bugünkü yazısında, "Galatasaray’ın yöneticilerinden Abdurrahim Albayrak, geçen hafta Koronavirüs şüphesiyle Yeşilköy’deki Acıbadem International Hastanesi’ne kaldırılmıştı. İlk testi negatif, sonraki pozitif çıkan Albayrak’ın eşi Şükran Hanım’ın da Koronavirüs'e yakalandığını öğrendim. Karantinaya alınan çiftin tedavisi sürüyor" ifadelerini kullandı.

Üstündağ, "Bu arada 15 Mart’ta oynanan Galatasaray-Beşiktaş maçını stadyumda izleyen, orada teknik heyet ve diğer yöneticilerle de bir araya gelen Abdurrahim Albayrak’ın hemen akabinde hastalanması, kulüpte büyük endişe uyandırdı. Tüm futbolcular ve teknik heyetin kontrolden geçirildiği, hiç kimsede virüs tespit edilmediği gelen duyumlar arasında. Temennim, Albayrak çiftinin de bir an önce iyileşip taburcu olması..." düşüncesini dile getirdi.

Mehmet Üstündağ'ın yazısını okumak için TIKLAYIN

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin