İkinci kez anne olan Hazal Kaya, kızının yüzünü ilk kez gösterdi

Oyuncu ve yönetman Ali Atay'la mutlu bir evliliği olan oyuncu Hazal Kaya, geçtiğimiz günlerde ikinci kez anne oldu. Kızına Süreyya Leyla adını veren Kaya, sosyal medya hesabından Kadınlar Günü'ne özel bebeğiyle ilk pozunu paylaştı.

Google Haberlere Abone ol
İkinci kez anne olan Hazal Kaya, kızının yüzünü ilk kez gösterdi

Rol aldığı dizilerdeki başarısıyla adından söz ettiren Hazal Kaya, 2019 yılında meslektaşı Ali Atay ile nikah masasına oturdu. Aynı yıl ilk bebeği Fikret Ali'yi dünyaya getiren Hazal Kaya, geçtiğimiz günlerde de ikinci bebeğini kucağına aldı.

'YAKA İĞNEM SÜREYYA'M'

Hamileliğinin son günlerinde depremzedelere yardım toplayan ve oradan da doğuma giden oyuncu, bebeğine Süreyya Leyla adını verdi. Hazal Kaya, dün Kadınlar Günü paylaşımı yaparken kızıyla ilk fotoğrafını yayınlayarak şu ifadeleri kullandı: "Annemler ben küçükken mor kurdeleli yaka iğneleri yaparlardı yürüyüşler için, ben de yardım ederdim. O eylemlerle kazandıklarımıza şahit olarak büyüdüm. Şimdi yaka iğnem Süreyya'm sebebiyle bu gece yürüyüşe katılamıyorum. Kalbim, aklım, umudum sizinle. Kadınlar günümüz kutlu olsun! İnadına isyan, inadına özgürlük!"

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hazal Kaya (@hazalkaya)'in paylaştığı bir gönderi

Ünlü oyuncunun paylaşımına Enis Arıkan, Burak Deniz, Berfu Yenenler, Arzum Onan, Ura Kaygılaroğlu, Gamze Erçel, Songül Öden, Merve Özbey, İpek Yazıcı, Esra Dermancıoğlu ve Doğa Rutkay Kamal gibi birçok isimden nazar boncuklu ve kalpli yorumlar yağdı.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin