İki ünlü oyuncu hangi projede buluşuyor?

Nurgül Yeşilçay'ın Oktay Kaynarca paylaşımı, merak konusu olmuştu.

Google Haberlere Abone ol
İki ünlü oyuncu hangi projede buluşuyor?

Nurgül YeşilçayEşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin başrol oyuncusu Oktay Kaynarca ile olan fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşmış ve "projeler projeler" notunu düşmüştü.Yeşilçay'ın bu paylaşımı, ünlü oyuncunun Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz kadrosuna katılıyor şeklinde yorumlanmıştı. O paylaşımın perde arkasını Cengiz Semercioğlu yazdı.Cengiz SEMERCİOĞLU / HÜRRİYETBu selfie’nin neden çekildiğini açıklıyorumGeçenlerde Oktay Kaynarca ve Nurgül Yeşilçay bir fotoğraf paylaştılar... “Projeler projeler” notunu düştüler altına... Bunun üzerine de yorumlar yapılmaya başlandı. Nurgül, yeni sezonda “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’a giriyor” dediler...

“Birlikte yeni film yapacaklar” dediler...

Hayır arkadaşlar ne Nurgül EDHO’ya giriyor, ne de bir film projesi var. Bu selfie’de bahsettikleri proje, bir tiyatro oyunu.

İkili yeni sezonda bir oyunda yer almak için konuşuyorlar.

4 yıl önce Oktay, Deniz Uğur ve Tuba Ünsal’la “Guguk Kuşu” adlı oyunla kapalı gişe oynamıştı. Şimdi yeniden sahneye dönmeye hazırlanıyor ve Nurgül’le birlikte bir oyun için kafa yoruyorlar...Yazının devamını okumak için TIKLAYINNurgül Yeşilçay, EDHO'ya mı katılıyor?


Sıradaki Haber İçin Sürükleyin