Hürriyet yazarı Ayşe Arman, 'Kılıçdaroğlu yüzde 100 haklı dedi' sosyal medya karıştı!

Hürriyet yazarı Ayşe Arman bugünkü köşe yazısında, Kılıçdaroğlu'nun Bakan Sema Ramazanoğlu'na yönelik sözlerini savundu.

Google Haberlere Abone ol
Hürriyet yazarı Ayşe Arman, 'Kılıçdaroğlu yüzde 100 haklı dedi' sosyal medya karıştı!

Hürriyet yazarı Ayşe Arman, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun partisinin grup toplantısında Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu'na yönelik sözlerini savundu ve"Kılıçdaroğlu yüzde yüz haklı" yazdı. Gündemdeki tartışmaya Hürriyet yazarı Ayşe Arman da katıldı. Arman bugünkü köşe yazısında, "Kılıçdaroğlu yüzde yüz haklı" diye yazdı.

 "YÜZDE 100 ONU HAKLI BULUYORUM"Bu konuda CHP liderinin yanında olduğunu söyleyen Arman şöyle yazdı:"..Kılıçdaroğlu'nu pek çok konuda eleştirebilirsiniz ama kadına karşı cinsiyetçi bir yaklaşımda bulunan biri değil. Bugüne kadar hiç böyle bir tutumu görülmemiş.BEN DE YATARDIMHayır kardeşim!Ben de bir kadınım...Burada, kadına bir aşağılama olsaydı, Allah belamı versin, AKP yanlısı olmamama rağmen ben de o isim önüne yatardım...KILIÇDAROĞLU YÜZDE YÜZ HAKLIO yüzden sonuçta bu meselede, Ensar Vakfı'nı temize çıkarmaya çalışanlara karşı Kılıçdaroğlu'nun yanındayım... Yüzde 100 onu haklı buluyorum." SOSYAL MEDYA KARIŞTIAyşe Arman'ın yazısı sonrası sosyal medya karıştı.Kullanıcılar adeta ikiye bölündü. Atılan çok sayıda tweetle Ayşe Arman etiketi Twitter'da 4.sıraya yerleşti. İşte o tweetlerden bazıları:Kadri Gürsel: "Ben de tweetledim: Kılıçdaroğlu yüzde 100 haklı"Hakan Demir: "Ahlaksızlık ve kadın düşmanlığı görmek isteyenler siyasal islamcı güruhun Ayşe Arman'ın yazısına yaptığı yorumlara bakabilir."Ümit Alan: "Hürriyet'te teknik arıza varmış, hay Allah. Basılı versiyonda henüz arıza yok. Buyrun söz konusu Ayşe Arman yazısı: "Onur_mutlu: "Ayşe Arman'ı RT edeceğim aklıma gelmezdi. Durum o kadar rezil ki Ayşe Arman bile kariyerini yok etme pahasına yazmış " 


Sıradaki Haber İçin Sürükleyin