Hürriyet Emlak'tan coronavirüse özel slogan

Coronavirüs salgını nedeniyle tüm Türkiye eve kapandı. Emlak sitesi Hürriyet Emlak, Çin'den tüm dünyaya yayılan coronavirüse karşı sloganıyla kullanıcı karşısına çıktı.

Google Haberlere Abone ol
Hürriyet Emlak'tan coronavirüse özel slogan

Hürriyet Emlak, tüm dünyayı etkileyen koronavirüs salgını sebebiyle farkındalık oluşturmak için ana sayfasını güncelledi. “Ev, evdeyken de bulunur” mesajını veren Hürriyet Emlak, çeşitli mecralarda logosuna da #evdekal ifadesini ekleyerek sosyal mesafenin önemine dikkat çekmeyi amaçlıyor. Hürriyet Emlak, kısa süre önce evine kapanmak zorunda kalan tüm üyelerine de 1 ay ücretsiz kullanım hakkı tanımlamıştı.

Hürriyet Emlak, tüm dünyayı etkileyen koronavirüs salgını sebebiyle farkındalık oluşturmak için ana sayfasını güncelledi. Hürriyet Emlak, ana sayfasındaki “Sen yaşamana bak, aradığın evse Hürriyet Emlak” olan sloganını; “Ev, evdeyken de bulunur” olarak değiştirdi. Çeşitli mecralarda logosuna ve sosyal medya hesaplarına da #evdekal mesajını ekleyen marka, salgına karşı temel önlem olan sosyal mesafenin önemine dikkat çekmeyi amaçlıyor.

Ülkemizde vakaların görülmesiyle birlikte hemen harekete geçen Hürriyet Emlak, hem çalışanlarının hem de iş ortaklarının bu süreçten en az etkilenmelerini sağlamak amacıyla bir dizi önlem almıştı. Bu kapsamda tüm üyelerine 1 ay ücretsiz kullanım hakkı tanımlayan marka, geçtiğimiz günlerde de uzaktan çalışma sistemine geçerek çalışanlarının iş süreçlerini evlerinden yönetmelerini sağlamıştı.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin