Hıncal Uluç, o TV yöneticisinin kovulmasını istedi

Sabah yazarı Hıncal Uluç, bugünkü köşe yazısında o televizyon kanalının yöneticisini hedef aldı. Ağır suçlamalarda bulunan Hıncal Uluç, yönetime seslendi ve o kişinin kovulmasını istedi.

Google Haberlere Abone ol
Hıncal Uluç, o TV yöneticisinin kovulmasını istedi

Sabah yazarı Hıncal Uluç, bugünkü köşe yazısında TRT Müzik Genel Sanat Yönetmeni'ni hedef aldı.

Hıncal Uluç, TRT Genel Müdürü ve TRT'nin bağlı olduğu bakanlığa seslenerek Kenan Bölükbaş'ın kovulması gerektiğini söyledi. Bayram boyunca TRT Müzik bizimle alay etti diyen Uluç, "TRT Müzik Genel Sanat Yönetmeni denen zat, kimden torpillidir ki, yazılanlara aldırmaz, şikayetleri okumaz ve bol maaşlı makamında boş oturur?." diye sordu.

Hıcal Uluç'un o köşe yazısı şöyle:

Bayram boyu alay edildik!..

Aynen öyle.. Bayram boyu alay etti TRT Müzik bizimle.. Bayram boyu dalga geçti.. Baştan sona band, baştan sona video yayında, ilan edilen program bu kadar hiçe sayılır mı?
Günler öncesinden duyurulan ve meraklısına ona göre plan, program yaptıran bir yığın yayın, hiçbir açıklama yapılmadan, hiçbir özür dilenmeden kaldırılır, yerine saçma sapan bir şey, laf ola, saat dola, konur mu?.
Hepsi band, hepsi video, reklamı meklamı da olmayan bir yayın, on dakika, 15 dakika sarkar mı?. Kaydedeni var, merakından, sevgisinden.
Programa iki satır içerik konmaz mı?.
Kim?. Ne?. Bundan üşenir mi, devlet görevlisi, üstelik?.
İnsanı bu kadar hiçe sayan, bu kadar keyfi yayıncılık, hem de bir devlet kurumunda olur mu?.
Hem de benim vergilerimle yaşayan, yönetilen, çalışan her bir elemanının cebine giren her kuruş, benim cebimden çıkan kamu kuruluşunda bu aldırışsızlık, bu umursamazlık, bu vurdumduymazlık, bu adam yerine koymamazlık olur mu?.
TRT Müzik Genel Sanat Yönetmeni denen zat, kimden torpillidir ki, yazılanlara aldırmaz, şikayetleri okumaz ve bol maaşlı makamında boş oturur?.
Be adam, telefona uzanıp bir emir vereceksin, hepsi o?. Buna üşenir mi, insan olan?.
TRT Genel Müdürü niye ses çıkarmaz, bu adama peki?.
TRT'nin bağlı olduğu bakanlık niye sus pus oturur?.
"Bu milletle alay etmeyin" diyecek tek sorumlu yok mu, bu ülkede..
İlle Külliye'ye, ille Başkan'a mı gitmek lazım?. Bu ülkede, halka saygı gösterme gerektiğini öğretmenin başka yolu kalmadı mı?.
Bu Kenan Bölükbaş denen zat, derhal, ama derhal kovulmalıdır ki, bir daha hiç kimse bu milletle dalga geçmeyi aklından bile geçirmesin!.

 

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin