Hazine ve Maliye eski Bakanı Berat Albayrak, şahitlik yaptığı düğünde görüntülendi.

Hazine ve Maliye eski Bakanı Berat Albayrak, İstanbul Beykoz'da gerçekleştirilen bir düğünde ortaya çıktı. Albayrak'ın eşi Esra Albayrak ile birlikte Kalender çiftinin nikah şahitliğini yaptığı öğrenildi.

Google Haberlere Abone ol
Hazine ve Maliye eski Bakanı Berat Albayrak, şahitlik yaptığı düğünde görüntülendi.

İstifasının ardından son olarak Çamlıca Camii'nde görüntülenen Hazine ve Maliye eski Bakanı Berat Albayrak, bu sefer İstanbul Beykoz'da gerçekleştirilen bir düğünde ortaya çıktı. Albayrak, eşi Esra Albayrak ile birlikte Kalender çiftinin nikah şahitliğini yaptı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın damadı ve Hazine ve Maliye eski Bakanı Berat Albayrak’tan bakanlık görevinden ayrılmasının ardından uzun süredir haber alınamıyordu.

Son olarak Çamlıca Camii’nde Cuma namazı esnasında görüntü veren Albayrak, bu sefer de danışmanının yeğeninin düğününde ortaya çıktı.

Berat Albayrak, Betül Özçelik ve Aykut Kalender çiftinin Beykoz Çavuşbaşı Kasrı’nda gerçekleştirilen düğün töreninde görüntülendi.

Dijital Gaste’den Egehan Erkün'ün edindiği bilgiye göre; Berat Albayrak’ın, eşi Esra Albayrak ile birlikte Kalender çiftinin nikah şahidi olduğu öğrenildi.

Düğünde kısa bir konuşma yaptığı öğrenilen Albayrak, damat hakkında, “Çok sevdiğimiz bir kardeşimiz. Allah Mesut etsin” sözleriyle mutluluk temennisinde bulundu. Öte yandan Albayrak çiftinin, takı töreninde Kalender çiftine kelepçe bilezik taktığı belirtildi.

Beykoz’da gerçekleştirilen düğüne, Hazine ve Maliye eski Bakanı Berat Albayrak’ın yanı sıra, AKP MKYK üyesi Bayram Şenocak ile AKP İl Teşkilatından bazı davetlilerin de katıldığı öğrenildi.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin