Hazer Amani, Sıla ile boşanmalarının ardından ilk kez konuştu!

Hazer Amani, Sıla ile boşandıktan sonra yaşadıkları hakkında ilk kez konuştu. Pişman olmadığını söyleyen ünlü şef, yeni hayatına da kolay adapte olduğunu dile getirdi.

Google Haberlere Abone ol
Hazer Amani, Sıla ile boşanmalarının ardından ilk kez konuştu!

Hazer Amani, Sıla ile boşandıktan sonra yaşadıklarını Günaydın’dan Tuba Kalçık’a anlattı. Eski eşi ile ilgili fotoğraflarını sosyal medya hesabından kaldırmaması ve haber olması hakkında konuşan ünlü şef, “Ne gerek var ki böyle bir şeye? Bana bunu soran çok oldu. Yaşanmışlıklar var, o yüzden silmek istemedim. Sonrasını bilemem tabii, belki silerim” dedi.

‘Bir daha evlenmeyi düşünüyor musunuz?’ sorusuna cevap veren Amani, bununla ilgili ise temkinli yaklaştığını ifade etti: “Şimdilik düşünmüyorum. Ama büyük konuşmak da istemem. Çünkü ilk boşandığımda "Bir daha asla evlenmem" demiştim, kısa süre sonra evlilik kararı aldım. Bir süre bekarlığın tadını çıkaracağım.”

Yaşananlarla ilgili bir pişmanlığı olmadığını da söyleyen Amani, ‘Boşanma sonrası hayatınızdaki değişime adapte olabildiniz mi?’ sorusuna ise dikkat çeken bir yanıt verdi: “Hayatımızı idame ettirmemiz gerekiyor. Bunun için de adapte olmak çok önemli. Ben değişen koşullara kolay adapte olan biriyim. Boşandıktan sonra yeni evime çıkar çıkmaz yeni hayatıma da adapte oldum.”

Hazer Amani, Sıla ile görüşmediğini, boşandıktan sonra ise hiç konuşmadıklarını da belirtti.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin