Hazal Kaya hangi sinema filmiyle setlere dönüyor?

Son olarak FOX'un Bizim Hikaye dizisinde rol alan ünlü oyuncu Hazal Kaya, setlere geri dönüyor. Oğlu Fikret Ali’yi Kasım 2019'da kucağına alan Hazal Kaya'nın yeni projesi belli oldu.

Google Haberlere Abone ol
Medyatava Özel Hazal Kaya hangi sinema filmiyle setlere dönüyor?

Geçen yıl Şubat ayında oyuncu ve yönetmen Ali Atay ile dünyaevine girdikten sonra, Nisan 2019'da hamilelik haberini alan ünlü oyuncu Hazal Kaya, son dizisi 'Bizim Hikaye'nin final yapmasının ardından setlere ara vermişti.

Yeni projesi açıklandı

Ünlü oyuncunun yeni projesi belli oldu. Hazal Kaya, Aslı Kızmaz'ın 'Benden Ne Olur' kitabının beyazperdeye aktarılacağı sinema filminde rol alacak. Filmin yapımcılığını ise Medyapım üstleniyor.

Medyapım'dan yapılan açıklamada, "Aslı T. Kızmaz' ın yazdığı 'Benden Ne Olur' kitabı film oluyor. Başrolünde Hazal Kaya' nın oynayacağı filmimizin yakın zamanda sete çıkması planlanıyor" denildi.

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Aslı T. Kızmaz' ın yazdığı 'Benden Ne Olur' kitabı film oluyor. Başrolünde Hazal Kaya' nın oynayacağı filmimizin yakın zamanda sete çıkması planlanıyor.🥳 #bizdenduyunistedik

MEDYAPIM (@medyapimresmi)'in paylaştığı bir gönderi ()

Hazal Kaya: Benden Ne Olur yakında sette

Ünlü oyuncu Hazal Kaya, kişisel sosyal medya hesabından Aslı Kızmaz ile paylaştığı fotoğrafla yeni projesini duyurdu. Kaya, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

"Fotoğrafta görmüş olduğunuz iki kadın aylardır şu fotoğrafı paylaşıp,şu açıklamayı yapmak için deliriyo,günah 💕Aslı kitabı bi okusana dediğinden itibaren Sertab’ı ben oynicam diyordum.Üstüne hamile kaldım,başkası oynicak diye hasetlenirken film ertelendi...(gözüm kalır,benimle iyi geçinin) Neyse sonuç olarak SERTAB BENİM ARKADAŞLAR BEN OYNİCAM NASI KUTLİCAMIZI BİLEMİYORUZ ŞU AN 💃🏻💃🏻💃🏻BENDEN NE OLUR YAKINDA SETTE ❤️ (caps lock off)"

 

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin