Hayranlarının yeni dizi beklediği Kurtlar Vadisi'nin 'Polat Alemdar'ı Necati Şaşmaz yeni işi ile şaşırttı! Muazzez Ersoy ile birlikte

Kurtlar Vadisi'nin Polat'ı Necati Şaşmaz uzun zamandır ortada görünmüyordu. Necati Şaşmaz'ın yeni projesi ise yeni bir dizi bekleyen hayranlarını şaşırttı. Bakan Kurtlar Vadisi'nin Polat Alemdar'ı şimdilerde ne yapıyor.

Google Haberlere Abone ol
Hayranlarının yeni dizi beklediği Kurtlar Vadisi'nin 'Polat Alemdar'ı Necati Şaşmaz yeni işi ile şaşırttı! Muazzez Ersoy ile birlikte

Necati Şaşmaz'ın kendini müziğe verdiği ve hatta bestekarlığa başladığı ortaya çıktı. Namı diğer Polat Alemdar'ın bir şarkısını ünlü sanatçı Muazzez Ersoy okuyacak.

Türkiye'de bir döneme damga vuran Kurtlar Vadisi'nin Polat'ı Necati Şaşmaz, bestekârlığa soyundu. Etiler'de şarkıcı Muazzez Ersoy ile iş yemeğinden çıkarken görüntülenen Şaşmaz, "Eğer beğenirse şarkılarımı Muazzez Ersoy'un okumasını istiyorum" dedi.

Kurtlar Vadisi'nin yıldızı Necati Şaşmaz'ın hayatı, hayranları tarafından merak edilmeye devam ediyor. Şaşmaz en son, sanatçı Muazzez Ersoy ile Etiler'deki bir dönerci çıkışında objektiflere yansıdı. Çıkışta Muazzez Ersoy, "Necati Şaşmaz'ın yemek daveti üzerine buluştuk" dedi.

Necati Şaşmaz: Muazzez Ersoy'un okumasını isterim

Şaşmaz, muhabirlerin "Son dönemde neler yapıyorsunuz?" sorusu üzerine, "Müzikle ilgileniyorum. 1-2 şarkım var. Eğer Muazzez Ersoy beğenirse onun söylemesini istiyorum. Bir tane şarkı da ben seslendireceğim" diyerek hayranlarını şaşırttı.

Necati Şaşmaz'ın yeni projesi

Oyunculuk kariyerine ilişkin konuşan Necati Şaşmaz, "Okuduğum senaryolar var" demekle yetindi.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin