Hayat kurtaranların dizisi başlıyor

9-1-1 dizisinin yan hikayelerinin devam niteliğinde olan “9-1-1: Lone Star”, 25 Mayıs’tan itibaren her pazartesi izleyici karşısına çıkıyor. Diziden detaylar belli oldu.

Google Haberlere Abone ol
Hayat kurtaranların dizisi başlıyor

9-1-1 dizisinin yan hikayelerinin devam niteliğinde olan “9-1-1: Lone Star”, 25 Mayıs’tan itibaren her pazartesi saat 20.30’da Türkçe dublajlı ya da orijinal dilinde Türkçe alt yazı seçeneğiyle FOXLIFE ekranlarında izleyiciyle buluşuyor.

Ryan Murphy imzalı spin-off dizi “9-1-1: Lone Star”, zor ve acil durumlarda ilk müdahaleleri yaparak insanların hayatını kurtarmaktan sorumlu bir ekibin yaşadığı risklerle dolu hayatını konu alıyor. Başrollerinde Rob Lowe ve Liv Tyler’ın yer aldığı dizinin hikayesi Texas’ta geçiyor.

New York’ta itfaiye şefi olan Owen Strand, Teksas’ta yeni bir ekip kurması için görevlendiriliyor. Oğlu ile birlikte oraya yerleşen Owen, bir yandan hayat kurtarmaya çalışırken diğer yandan kendi özel hayatındaki problemlerle uğraşmak zorunda kalıyor.

“9-1-1: Lone Star” 25 Mayıs’tan itibaren her pazartesi saat 20.30’da Türkçe dublajlı ya da orijinal dilinde Türkçe alt yazı seçeneğiyle FOXLIFE ekranlarında.

FOXLIFE, D-Smart, KabloTV, Tivibu ve Vodafone TV platformlarından izlenebiliyor.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin