Hastaneye kaldırılan Fatma Girik'in sağlık durumuyla ilgili son bilgi...

Bodrum'da yaşayan Yeşilçam'ın ünlü oyuncusu Fatma Girik, evde aniden fenalaşınca ambulans ile özel bir hastaneye kaldırılmıştı... Son sağlık durumuna Medyatava ulaştı...

Google Haberlere Abone ol
Medyatava Özel Hastaneye kaldırılan Fatma Girik'in sağlık durumuyla ilgili son bilgi...

Muğla'nın Bodrum ilçesine bağlı Torba Mahallesi'nde yaşayan Yeşilçam'ın ünlü sinema oyuncusu 79 yaşındaki Fatma Girik dün akşam saatlerinde yardımcılarının çağırdığı ambulans ile Bodrum'daki Amerikan Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

Amerikan Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Yusuf Babayiğit “Fatma hanım göğüs hastalıkları enfeksiyonu nedeni ile tedavi altına alındı. Şu anda göğüs hastalıkları uzmanlarımızın öncülüğünde tedavisi sürüyor. Bir süre hastanemizde tedavi altında olacak” diye konuştu.

Bu arada Fatma Girik'in annesi 99 yaşındaki Münevver Girik Dukav'ın da iki gün önce ambulans ile Bodrum Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak yoğun bakım ünitesinde yaşlılığa bağlı hastalıklar nedeniyle tedavi altına alındığı ve tedavisinin devam ettiği öğrenildi.

Medyatava'nın ulaştığı Fatma Girik'in menajeri Bircan Silan, sanatçının oksijen seviyesi düştüğü için hastaneye kaldırıldığını, tedavisinin sürdüğünü ve durumunun iyi olduğunu açıkladı.
Daha sonra Bircan Silan sosyal medya hesabından şu bilgiyi paylaştı...

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin