'Harbiye Korsanı Ata Demirer'

Denizbank Açıkhava Konserleri’nde sahneden bir korsan geçti.

Google Haberlere Abone ol
'Harbiye Korsanı Ata Demirer'

BKM organizasyonuyla gerçekleşen Denizbank Açıkhava Konserleri’nde sahneden bir korsan geçti!Ata Demirer, 'Ata Demirer Gazinosu' adlı gösterisinde sahne teknesi ile çıktı. Günler önce biletleri tükenen gösterisine, kendisine 'sürekli denizdesin' denmesine kendi üslubuyla yanıt verdi. Filmlerinde çalıştığı sanat, kostüm ve makyaj ekibinin Açıkhava Sahnesi'ne uygun olarak hazırlanan teknesi ve buna uygun görüntüsüyle seyirciyi selamlayan Ata Demirer, halini "Hayaller John Deep gerçekler Tarık Mengüç" diyerek tanımladı.

Kış sezonunda da kapalı gişe sergilediği gösterisinde hem seyirciyi kahkahaya boğan hikayelerini anlattı hem de Türk sanat müziğinden türkülere, hatta aryalara uzanan zengin bir repertuar da seslendirdi. Demirer’e yine sahnede Taşkın Sabah yönetimindeki orkestra eşlik etti.

Zeynep Bastık sürpriziTüm yazı 'Felaket' şarkısıyla geçirdiğini söyleyen ve Zeynep Bastık’ı sahneye davet eden Ata Demirer, Bastık’la 'Felaket' şarkısında düet yaptı.

'Yaşamak Yalan Belki', 'Hayriye', 'Seni Yakacaklar', 'Bir Demet Yasemen', 'Büklüm Büklüm', 'Benim Yerime de Sev', 'Bahçe Duvarı' ve 'Fasulye', 'Agora Meyhanesi', 'Carusso', 'Un Amor', 'Ormancı' gibi şarkılar ve aralarında anlattığı hikayelerle Ata Demirer binlerce seyirciyi hem güldürdü hem oynattı.

Ata Demirer'in turne programı şöyle:20 Ağustos Salı 21:15 Altınoluk Amfi Tiyatro

21 Ağustos Çarşamba 21:15 Ayvalık Amfi Tiyatro

23 Ağustos Cuma 21:15 Çeşme Açıkhava Tiyatrosu

24 Ağustos Cumartesi 21:15 Kuşadası AVM Amfi Tiyatro

26 Ağustos Pazartesi 21:15 Bodrum Antik Tiyatro

27 Ağustos Salı 21:15 Datça Açıkhava Tiyatrosu
Sıradaki Haber İçin Sürükleyin