Hande Ertekin'in yeni romanı 'Altıncı Göz' çıktı

Televizyoncu Hande Ertekin’in, Alfa Yayın Grubu markalarından Artemis Yayınları'ndan çıkan romanı “Altıncı Göz” 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde okuyucusu ile buluştu.

Google Haberlere Abone ol
Hande Ertekin'in yeni romanı 'Altıncı Göz' çıktı

Televizyoncu Hande Ertekin’in, Alfa Yayın Grubu markalarından Artemis Yayınları'ndan çıkan romanı 'Altıncı Göz' 8 Mart Kadınlar Günü'nde okuyucusu ile buluştu.

"Bir adımla başlar tüm yolculuklar ve bazen yola devam etme gücü, başkasının hikâyesinde yatar."

Edebiyat dünyasına, yine Alfa Yayınları'ndan çıkan tarihi bir aşk romanıyla giriş yapan Ertekin, 3. romanında bu defa, kadın hikâyeleriyle okuruyla buluşuyor.

Farklı dünyalardan, farklı dönem ve yaşlardan altı kadının tesadüfen kesişen yolları, ilham verici bir yolculuğa açılıyor Ertekin’in romanında. Daha önce hiç anlatmadıkları hikâyeleri, paylaşılan acılar, sarılan yaralar ve birbirine destek veren omuzlar, kadınların içindeki gücü uyandırmaya yardım ediyor. Kitapta "Bunu sadece bir kadın başarabilirdi diyeceğimiz hayat hikayeleri" okurla buluşuyor.

'Altıncı Göz' her kadının kendinden bir şey bulacağı, "Ben olsam ne yapardım?" dedirtecek hikâyeleri konu alan, bir yolculuğun hikayesi.

'Altıncı Göz', www.alfakitap ile www.tamadres.com ve tüm kitap satış sitelerinde satışta. 15 Mart’ta tüm kitapçılarda raflarda olacak.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin