Hande Doğandemir'den bomba itiraf! Hangi dünyaca ünlü yıldızın sosyal medyada tacizine uğradı

En son Kutsi ile Annemizi Saklarken dizisinde başrolü paylaşan Hande Doğandemir, rapçi Şanışer ile 'Dayı Şov' programına konuk oldu. Dikkat çeken açıklamalarda bulunan Doğandemir, dünyaca ünlü yıldız Cardi B'nin kendisini Twitter'da nasıl sıkıştırdığını anlattı.

Google Haberlere Abone ol
Hande Doğandemir'den bomba itiraf! Hangi dünyaca ünlü yıldızın sosyal medyada tacizine uğradı

Başarılı oyuncu Hande Doğandemir, Şanışer lakaplı ünlü rapçi Sarp Palaur ile 'Dayı Şov'a konuk oldu. Şimdiye kadar yer aldığı projeler hakkında konuşan Doğandemir, 2015-2017 yılları arasında ekrana gelen 'Muhteşem Yüzyıl Kösem'de canlandırdığı karakter nedeniyle, diziyi yakından takip eden rapçi Cardi B.'nin kendisine kafayı taktığını söyledi ve "Twitter'da bana linç kampanyası başlattı!" ifadelerini kullandı.

Kısa bir süre önce aşk yaşadığı ortaya çıkan oyuncu Onur Tuna ile ayrıldığı iddia edilen Hande Doğandemir, kariyeri hakkında bilinmeyenlerini anlattı.

Hande Doğandemir, Dayı'nın 'Game of Thrones' tarafından mention'landığını hatırlatması ve "Rol geliyor diye sevindin mi?" diye sorması üzerine, "Ortalığı karıştıracak bir rol girecekse o benimdir' dedim." yanıtını verdi.

Hande Doğandemir'den bomba itiraf! Hangi dünyaca ünlü yıldızın sosyal medyada tacizine uğradı

'Bana 'Allah belanı versin' dedi'

Doğandemir, dünyaca ünlü yıldız Cardi B.'nin kendisine nasıl kafayı taktığını şu sözlerle anlattı:

"Cardi B. bana kafayı taktı. 'Muhteşem Yüzyıl Kösem' hastası çıktı. Ben orada 'Kösem'i ortadan kaldıran 'Turhan Sultan'ı oynadım. Twitter'da küfür kıyamet, linç kampanyası başlattı bana. 'Allah belanı versin' falan demiş. Ben de, 'Hayırdır Cardi'ciğim, ne oluyor ya?' dedim.

'O filmden hiç para kazanmadım!'

Dizilerde olduğu kadar tiyatro oyunları ve bağımsız filmlerde de yer alan Hande Doğandemir, "Nuh Tepesi' kendimi sanata ve bağımsız filmlere verdiğim ilk açılış filmi oldu. Hiç para kazanmadığım, üzerine para verdiğim bir şeyler yaptım." ifadelerini kullandı.

Hande Doğandemir'den bomba itiraf! Hangi dünyaca ünlü yıldızın sosyal medyada tacizine uğradı - Resim : 2

'Bir insan hayatında başka ne ister?'

Doğandemir, filmle kazandıkları ödülü almaya New York'a gittikleri zamanı, "Haluk Bilginer, Ali Atay ve Arın Kuşaksızoğlu, bir hafta New York'ta muhteşem vakit geçirdik. Üzerine bir de ödül alıp, geldik. Bir insan hayatında başka ne ister?" sözleriyle anlattı.

Ünlü oyuncu, ayrıca yazın bir tane bağımsız filminin izleyiciyle buluşacağını, ve 'Daha İyi Bir Yarın' isimli sinema filminin yakında beyazperdede olacağını belirtti.

'Gençtim, toydum!'

Ünlü rapçi Şanışer ise Dayı'nın Rafet El Roman ile düetini hatırlatması üzerine, "Gençtim, toydum!" ifadelerini kullanarak, 9 yıl sonra bu kararını başka şarkı yaparak kendi kendine sorguladığını söyledi.

Şanışer ayrıca Fatih Akın'ın, 2019'da yayınladığı 'Susamam' adlı şarkısının adını koluna dövme yaptırmasıyle ilgili "Ben ilk gördüğümde 'Sarhoşken yaptırmış' diye düşündüm ama sonra konuştum, baya bilinçli yaptırmış." dedi.

'Sinirleniyorum'

Rapçi, Dayı'nın parça yapmaya nasıl başladığını sorması üzerine, "Sinirleniyorum." yanıtını verdi. Şanışer, daha sonra "Birinci kural, kendinize bir öfke yaratın. Sonra müzik lazım. Sözler de kafiyeli olacak." ifadelerini kullandı.

Hande Doğandemir'den bomba itiraf! Hangi dünyaca ünlü yıldızın sosyal medyada tacizine uğradı - Resim : 3

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin