Hamile öğretmen öğrencisiyle cinsel ilişkiye girdi! Öğretmen cinsel ilişki görüntülerini bir de kameraya aldı

ABD yaşayan hamile 41 yaşındaki öğretmen Hairy Calvi, 15 yaşındaki öğrencisiyle cinsel ilişkiye girmesi ve bu anları video kayda alması nedeniyle tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Google Haberlere Abone ol
Hamile öğretmen öğrencisiyle cinsel ilişkiye girdi! Öğretmen cinsel ilişki görüntülerini bir de kameraya aldı

ABD'nin Florida eyaletindeki okulda görevli olan 41 yaşındaki öğretmen Hairy Calvi, 8 aylık hamile olduğu sırada, 15 yaşındaki öğrencisiyle cinsel ilişkiye girdi.

İLİŞKİ ANLARINI KAYDA ALDI

Öğretmen, ilişkiye girmesinin yanı sıra bu anları da kayıt altında aldı. Öğrencinin verdiği ifadelerin ardından ortaya çıkan olayla ilgili soruşturma başlatılırken, okuldaki diğer öğrenciler de arkadaşlarının telefonundaki ilişki anlarını izlediklerini söyledi.

OKULA SİLAH GETİRDİ

Öğretmen hakkındaki suçlamalar bunlarla sınırlı değil. Daha önce öğrencilere kötü davrandığı için hakkında çok sayıda şikayet bulunan öğretmenin, bir defa da okula silahla geldiği söyleniyor. Ayrıca öğretmenin bebeğinin babasının kim olduğu açıklanmadı.

TECAVÜZ İDDİASINI REDDETTİ

Öğretmenin ilişkiye girdiği öğrencinin ifadeleri de paylaşıldı. Buna göre öğrenci, öğretmenin kendisine tecavüz etmediğini ve ilişkide kendi rızası olduğunu dile getirdi. Ancak yine de eyalet yasalarına göre 15 yaşındaki bir insanla ilişkiye girmek yasak. Şu an hapiste bulunan öğretmenin serbest kalması için 19 bin dolar kefalet isteniyor.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin