Haluk Levent şarkılarını 65 bin hayranıyla birlikte seslendirdi

Focus İstanbul Etkinlik Yönetimi tarafından Festival Park Yenikapı’da düzenlenen İstanbul Festivali’nde Haluk Levent konseriyle rock rüzgarı esti. 23 günde 47 konserin yer aldığı İstanbul Festivali’nin dokuzuncu gününde müzik severlerle buluşan Haluk Levent, enerjisiyle hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

Google Haberlere Abone ol
Haluk Levent şarkılarını 65 bin hayranıyla birlikte seslendirdi

Haluk Levent konser boyunca, ‘Elfida’, ‘Yollarda Bulurum Seni', 'Zor Aşk’, ‘Anlasana’ ve ‘Aşkın Mapushane’ gibi sevilen şarkılarını 65 bin hayranıyla birlikte seslendirdi.

Konser boyunca şarkılarının hikayelerini dinleyicileriyle paylaşan Anadolu rock müziğin efsane ismi Haluk Levent; “İlk kez düzenlenen ve herkese ulaşması hedeflenen İstanbul Festivali'ne olan ilgi beni çok mutlu etti. Bu kalabalık festivalin başarısını gösteriyor. Emeği geçen herkese teşekkürler” dedi.

İstanbul Festivali, kapılarını her gün 16.00’dan itibaren açıyor; konserlerden tiyatroya, çocuk atölyelerinden espor etkinliklerine, gastronomiden sanata birçok aktiviteyi ziyaretçilerine bir arada sunuyor.

Dokuzuncu gününü geride bırakan ve İstanbullular tarafından çok sevilen festival, 1 milyondan fazla ziyaretçiyi ağırlayacak. İstanbul Festivali’nin biletleri 30 TL’den başlayan erişilebilir fiyatlarla satışa sunuluyor.

Festival Programı

1 Ağustos          Motive, BEGE

2 Ağustos         Fatma Turgut                       

2 Ağustos         Pinhani           

3 Ağustos         Hedonutopia, TEPKİ, Bedük, Mode XL           

4 Ağustos         Melek Mosso  

5 Ağustos         Volkan Konak  

6 Ağustos         Rubato, Linet           

7 Ağustos         Simge Sağın, Yaşar                      

8 Ağustos         Sefo          

9 Ağustos         Yıldız Tilbe

10 Ağustos       Sertab Erener

11 Ağustos       Güneş, Murda

12 Ağustos       Gülşen   

13 Ağustos       İstanbul Şarkı Yarışması, Şimdi 90’lar Gecesi “Burak Kut, Eda Özülkü, Erdal Çelik, Ferda Anıl Yarkın, Jale, Metin Özülkü, Reyhan Karaca, Sibel Alaş, Ümit Sayın, Yonca Evcimik”

Etiketler haluk levent konser
Sıradaki Haber İçin Sürükleyin