Halk TV'de İbrahim Kahveci depremi... Programın süresi uzatılmak istendi, kahveci karşı çıktı. İbrahim kahveci Halk TV'den ayrıldı

Halk TV'de sular durulmuyor. Dün Emin Çapa ve Özlem Gürses ile ilgili gelen haberlerden sonra bu kez de sabah haber kuşağında Neden-Sonuç programı yapan İbrahim Kahveci kanalla yollarını ayırdığını açıkladı.

Google Haberlere Abone ol
Halk TV'de İbrahim Kahveci depremi... Programın süresi uzatılmak istendi, kahveci karşı çıktı. İbrahim kahveci Halk TV'den ayrıldı

MEDYATAVA

Dün medya kulislerine yansıyan haberleer göre Halk TV'nin Özlem Gürses ve Emin Çapa ile yollarını ayırdığı iddia edildi.

Halk Tv yönetimi Özlem Gürses ve Emin Çapa ile yolları ayırma kararına gerekçe olarak “Youtube kanallarında yayın yapmalarını” gösterdi. Tartışmalı kararın ardından Halk TV'nin sahibi Cafer Mahiroğlu'nun programcılarla bir kez daha görüşülmesini istediği öğrenildi.

MedyaTava'nın edindiği bilgiye göre ise, bu son görüşmede Emin Çapa ile anlaşma sağlandı. Çapa, Youtube yayınını Halktv'ye bağlı yürütecek. Özlem Gürses ise ikna edilmeye çalışılıyor.

İbrahim Kahveci kanalla yollarını ayırdı

Halk TV'de bu gelişmeler sürerken başka bir haber daha geldi.

Televizyonda Neden-Sonuç programını yapan İbrahim Kahveci kanala yollarını ayırdığını attığı bir tweetle duyurdu. Kahveci, ayrılmasına gerekçe olarak da programın süresinin uzatılmak istenmesine bağladı.

Kahveci, "Bu arada artık sabahları HALKTV'de Neden-Sonuç programında olmayacağım. Kanal "program iyi süre uzatalım" dedi Ben "işler çok, zaman yok" dedim Gazete, yazı vs. okuyucuya haksızlık. 2 saat yetmeyince işi 3 saat üzerinden diğer arkadaşlar sürdürecek. Herşey için teşekkürler." dedi.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin