Hakan Han Özcan'dan mide bulandıran Halk Ekmek iddiası... Canlı yayında Mansur Yavaş'ı bombaladı. Seçim gecesi için çarpıcı sözler. Anka Park çıkışı

AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan, TV100'ün gündem belirleyen programı Gürkan Hacır ile Taksim Meydanı'na konuk oldu. Özcan'ın Halk Ekmek iddiası mide bulandırdı. Özcan, ekmeklerde bakteriler oluştuğunu iddia etti. Özcan, Mansur Yavaş'a sert eleştirilerde bulundu. İşte Özcan'ın o çarpıcı açıklamaları...

Google Haberlere Abone ol
Hakan Han Özcan'dan mide bulandıran Halk Ekmek iddiası... Canlı yayında Mansur Yavaş'ı bombaladı. Seçim gecesi için çarpıcı sözler. Anka Park çıkışı

tv100.com yazarı Barış Yarkadaş, tv100.com yazarı Hacı Yakışıklı, tv100 Ankara Temsilcisi Deniz Gürel, Bizim TV Genel Yayın Yönetmeni Şaban Sevinç, Posta Gazetesi yazarı Murat Çelik, Gürkan Hacır ile Taksim Meydanı programına konuk oldu. Yayına katılan AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan, dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

"YAVAŞ TABELA BELEDİYECİLİĞİ YAPMIŞTIR"

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ile ilgili Özcan "Mansur Yavaş daha önceki seçimlerde birçok kez aday oldu ve kazanamamıştı. Ankara’ya hizmete edeceğini söylediği sayısız vaatten sonra gelinen noktada yol yapılınca trafiğin sıkışacağını söyleyen, aynı zaman da yol yapmanın çözüm olmayacağını söyleyen ve daha önce bizim yapmış olduğumuz hizmetlerin tabelasını değiştirip tabela belediyeciliği yapmıştır." ifadelerine yer verdi.

"17 BİN 500 KİŞİYİ İŞE ALIYORSUN O BELEDİYE PERSONELE ÖDEYECEĞİ MAAŞTAN DOLAYI YATIRIMA PAY AYIRAMIYOR"

Yavaş'ın çalışmalarıyla ilgili Özcan "Metroyu geçtim çalışır haldeki buz pateninin tadilatını yapıp hizmete açamamış bir belediye başkanından bahsediyoruz. 17 bin 500 kişiyi işe alıyorsun o belediye personele ödeyeceği maaştan dolayı yatırıma pay ayıramıyor. O kadar personel alıyorsun yağmurda ufacık ir yağmurda bile mazgallar temizlenmiyor sel görüntüleri ortaya çıkıyor, Ankara’da ölümler meydana geliyor." dedi.

"YAVAŞ'IN 'DÜRÜSTÜM, DOĞRUYU SÖYLÜYORUM' ALGISI ÇÖKTÜ"

14 Mayıs'taki seçimle ilgili Özcan "Sayın Yavaş seçim gecesiyle beraber, seçim süreci ve maratonundaki açıklamaları Sayın Yavaş’ın ‘Dürüstüm, doğru söylüyorum’ algılarını bir anda çökertti, kendiler çökerttiler." şeklinde konuştu.

"BAŞKANIN ÇÖZMESİ LAZIM"

Ankapark projesiyle ilgili Özcan "Ankapark açıldı, çocuklar, insanlar, aileler geldi faydalandı. Akabinde de kapatıldı. Firma ile anlaşamıyorsun sen belediye başkanısın çözmen lazım. Dert çözmek değil, dert teminatı yakıp oradaki firma ile mahkemelik olup, orayı israf haline getirip burası yanlış diyorsun. Ankara’nın turizm açısından, marka açısından değerini artıran bir şey." die konuştu.

"HALK EKMEK" İDDİASI

Ankara'daki halk ekmeğin zehirli olduğunu öne süren Özcan "Üretim sıcaklık ve soğutmaları tam sağlayamadıkları için rope bakterisi denilen bir bakteri çıkıyor. Bu bakteri ekmeğin içinde gözle görülen bir şey ki zaten vatandaşlardan da şikâyet geldi. Aynı zamanda içerideki personeller de rahatsız oldu." dedi.

Özcan eline eldiven takıp yanında getirdiği ekmeğin içini gösterdi. İşte stüdyodaki o anlar...

O İSİM ADAY OLURSA MANSUR YAVAŞ ÇEKİLİR...

Özcan "İYİ Parti’de Adnan Beker aday olursa Ankara’da Mansur Bey aday olamaz. Hala İddiamın arkasındayım. Beraber çalıştılar, beraber seçim çalışması yaptılar. Birçok şeyi beraber yaptılar. Adnan Bey aday olursa Mansur Bey çekilir, korkar. Bu benim iddiam." ifadelerine yer verdi.

 "Ankara’da Mansur Yavaş’ın karşısında nasıl bir adayla seçimi kazanabilirsiniz?" sorusuna Özcan şu yanıtı verdi:

Herkes olabilir AK Parti’de. Biz isimler üzerinde gitmeyiz. Seçmen bizden ne istiyor ona bakıyoruz. Çıkan profile uyacak isimler en son istişare kültürümüzle beraber biraz daha elenir, çıkan verilere göre de bir isim çıkar.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin