Hakan Bilgin ünlü oyuncudan korktuğunu itiraf etti

Mekanın Sahibine Geldik adını verdiği YouTube kanalını açan ünlü oyuncu ve sunucu Hakan Bilgin, programında ağırladığı meslektaşı Şevket Çoruh'tan korktuğunu itiraf etti.

Google Haberlere Abone ol
Hakan Bilgin ünlü oyuncudan korktuğunu itiraf etti

Ünlü oyuncu ve sunucu Hakan Bilgin, Mekanın Sahibine Geldik adını verdiği Youtube kanalını açtı. Kanalın ilk konuğu ise, ünlü sunucuyu kendi sahnesi olan Baba Sahne’de ağırlayan Şevket Çoruh oldu. Gençlik yıllarından, son günlerin en çok konuşulan konusu olan Kavuk Devir Teslim Töreni’ne kadar pek çok konunun konuşulduğu programda, Hakan Bilgin Şevket Çoruh’tan büyük olmasına rağmen ondan çekindiğini, aramaya korktuğunu söyleyince tiyatroda kahkahalar koptu.

Hakan Bilgin ile Mekanın Sahibine Geldik programında her cuma saat 16:00 da değişik konuklarıyla yayınlanmaya devam edilecek. Programda başarı hikayelerine yer vereceklerini vurgulayan Hakan Bilgin, “Her hafta kendi merak ettiğim başarılı insanların mekanlarına konuk olacağım. Onlar bize değil, biz onlara gideceğiz. Merak ettiğim her şeyi de soracağım” diye konuştu.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin