Hadise'den Demet Akalın'a olay gönderme!

Hadise, "Koca yok, yalnız uyuyor" diyen Demet Akalın'a Instagram'da 10 milyonu bulan takipçi sayısını duyurarak gönderme yaptı.

Google Haberlere Abone ol
Hadise'den Demet Akalın'a olay gönderme!

Geçtiğimiz günlerde HadiseHarbiye Konseri sırasında çekilen bir fotoğrafını Instagram hesabından paylaşmış ve "Mekanın sahibi geri geldi" notunu paylaşmıştı.Bunun üzerine Demet Akalın'ın espri yaparak "Her yerin sahibi olsa ne olur Koca yok yalnız uyuyor' dediği Hadise, Akalın'a yine konserinden yaptığı paylaşımla cevap verdi.'Senin 10 milyon takipçin yok ki'Instagram'da 10 milyon takipçiye ulaştığını Müge Anlı'nın "Senin kocanın evi yok ki" sözlerine gönderme yaparak duyurdu.Hadise "Senin Instagram'da 10 Milyon takipçin yok ki! Sen beni çıldırtmak mı istiyorsun? Senin Instagram'da 10 Milyon takipçin Y-O-K! Ama benim var. 10 milyona sesleniyorum burada çok eğleneceğiz" sözleriyle gönderme yaptı.


 


 

  
Bu gönderiyi Instagram'da gör


  

 

  

  

 

 Senin Instagram'da 10 Milyon takipçin yok ki! Sen beni çıldırtmak mı istiyorsun? Senin Instagram'da 10 Milyon takipçin Y-O-K! Ama benim var  10 Milyon'a sesleniyorum buralarda daha çok eğleneceğiz Hadise (@hadise)'in paylaştığı bir gönderi (14 Eyl, 2019, 10:35öö PDT)
Sıradaki Haber İçin Sürükleyin