Habertürk yönetiminden flaş 'Veyis Ateş' kararı!

Habertürk'ün hakkında birçok skandal iddia ortaya çıkan ünlü ekran yüzü Veyis Ateş, sessizliğe bürünmüş ve ekrandan uzaklaştırılmıştı. Ateş'in akıbetinin belli olduğu iddia edildi.

Google Haberlere Abone ol
Habertürk yönetiminden flaş 'Veyis Ateş' kararı!

Habertürk TV program sunucusu Veyis Ateş'in bugün görevine son verileceği öğrenildi. Odatv’de yer alan habere göre edindiği bilgilere göre; Veyis Ateş’e “işten çıkarılma” bilgisi bugün iletileceği belirtildi.

10 MİLYON EURO İDDİASI GÜNDEM OLMUŞTU

Sedat Peker'in 6 Haziran'da yayımladığı videoda dile getirdiği iddialardan biri, Veyis Ateş'in Sezgin Baran Korkmaz için Ankara'da arabuluculuk yaptığıydı. Habertürk yazarları Fatih Altaylı ve Sevilay Yılman, Sezgin Baran Korkmaz'ın kendileriyle ayrı ayrı temas kurarak, Peker'in iddialarını teyit ettiğini ve Ateş'in Korkmaz lehine durumu çevirmek için kendisinden 10 milyon euro istediğini ileri sürmüştü.

NE OLMUŞTU?

Sedat Peker, 6 Haziran Pazar günü yayınladığı 9. videoda, Veyis Ateş hakkında, "Bodrum’da Paramount Otel var. Sahibi Sezgin Baran Korkmaz. Bu arkadaş Türkiye’de de aranıyor ABD’de de aranıyor. Otelinde kimler var? Veyis Ateş. Sizin aranan adamın otelinde ne işiniz var? Sizin maaşınız kaç para? Hani fatura? Bu bile suç. Daha da çıkacak. Veysi. Senin kayıtlar da çıkacak. 28 Aralık’ta operasyon yapılıyor. 29 Aralık 45 milyon doların ödenmesi gereken tarih. Sezgin Baran’ın karısını gözaltına alıyorlar. Bu Veysi. Ben olayı toparlayayım diye arayan bu Veyis. Aranan adamın oteline gidiyorsun, kalıyorsun, on binlerce yüz binlerce avro hesap ödemiyorsunuz. Sonra da adamı gasp ediyorsunuz. Kayıtlar var" ifadelerini kullanmıştı.

Ateş’in Paramount Otel’de kaldığını gösteren sosyal medya paylaşımları, Peker’in iddiası sonrası gündem olmuştu.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin