Habertürk TV yayın akışından kaldırmıştı... Ebru Baki'nin Para Gündem programıyla ilgili flaş gelişme!

Milliyetçi Hareket Partisi ile kriz yaşayan Habertürk'te Ebru Baki'nin Para Gündem programı yayın akışından kaldırılmıştı.... Habertürk'ten flaş bir hamle geldi.

Google Haberlere Abone ol
Habertürk TV yayın akışından kaldırmıştı... Ebru Baki'nin Para Gündem programıyla ilgili flaş gelişme!

MHP ile kriz yaşayan Habertürk TV'deki Para Gündem programı yayın akışından kaldırılan Ebru Baki, bu sabah ekranlardaki yerini aldı. Baki’nin programda konuğu Haberturk.com Genel Yayın Yönetmeni Yavuz Barlas oldu.

Habertürk‘te istifalar konuşulurken, Ebru Baki’nin sunduğu Para Gündem programı yayın akışından kaldırılmıştı.

Ancak Ebru Baki’nin yayın saatinde ekranlarda olduğu ve programın yayın akışına yeniden eklendiği görüldü.

Habertürk Ankara Temsilcisi Bülent Aydemir’in işine son verilmesinin ardından Ebru Baki’nin programa Haberturk.com Genel Yayın Yönetmeni Yavuz Barlas ile çıkması dikkat çekti. Baki, programda kriz hakkında yorumda bulunmadı.

Habertürk’ün yeniden değişen yayın akışı şöyle oldu:

Ne olmuştu?

Habertürk TV Ankara Temsilcisi Bülent Aydemir, Para-Gündem programını birlikte sunduğu Ebru Baki’ye ekrandan sahip çıkmış ve “MHP özür dilemeli” demişti. Aydemir ile başlayan kriz, Para-Gündem programının yayından kaldırılmasına kadar uzadı.

Habertürk TV Ankara Temsilcisi Bülent Aydemir, Para-Gündem programını birlikte sunduğu Ebru Baki’ye ekrandan sahip çıkmış ve “MHP özür dilemeli” demişti.

Habertürk’teki programdan sonra Bülent Aydemir ile yollar ayrıldı.

Aydemir’in gönderilmesinden sonra kanalda bir deprem daha yaşandı. Kanalın Genel Yayın Yönetmeni Kürşad Oğuz istifa etti.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin