Haber Global'de flaş atama!

Azerbaycan sermayesi ile Türkiye'de yayına giren haber kanalı Haber Global'de Genel Yayın Yönetmeni Faruk Demirel, sürpriz bir kararla görevinden istifa etti...

Google Haberlere Abone ol
Haber Global'de flaş atama!

Faruk Demirel'in istifasının ardından Haber Global Genel Yayın Yönetmeni Tuba Atav oldu. Atav, kanalın Ankara Temsilcisi olarak görev yapıyordu.

Tuba Atav'ın atama kararı, çalışma arkadaşlarına duyuruldu:

"Değerli çalışanlarımız,
Haber Global Ankara Temsilcisi Sn. Tuba Atav 16.12.2020 tarihi itibarıyla Haber Global Genel Yayın Yönetmenliği görevine atanmıştır.
Kendisini yeni görevinden ötürü tebrik eder, üstün başarılar dileriz.
Saygılarımızla,
İnsan Kaynakları Müdürlüğü Global Media Group

TUBA ATAV KİMDİR?

Tuba Atav mesleğe 1991 yılında Anadolu Ajansı'nda muhabir olarak başladı. 1996 yılında Ufuk Güldemir yönetimindeki Star TV'de savunma ve diplomasi alanında gazetecilik yaptı. 2000 yılında Kanal 6'da Ankara temsilciliği görevinde bulundu. 2001 yılında atv'de muhabir olarak göreve başlayan Atav 2005'te kanalın Ankara temsilciliği görevine getirildi. 2008'de Show TV'ye transfer olan Atav 2010 yılında Haber Genel Yayın Yönetmenliğe atandı. Ardından Skytürk 360'a geçerek hem kanalın Genel Yayın Yönetmenliğini yaptı, hem de Ana Haber Bülteni'ni sundu.  Uzun yıllar Show TV Haftasonu Haberleri'ni ve Skytürk 360'ta Doğruya Doğru programını sunan Atav 2013 yılının Ağustos ayında kanalla yollarını ayırdı.Aktüel Dergisi ve Takvim Gazetesinde yazarlık da yapan Atav, Kasım 2018'de DHA'ya geçiş yaptı. Deneyimli haberci Mart 2020'de DHA'dan ayrılarak transfer olduğu Haber Global'de Ankara Temsilciliği görevine getirildi.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin