Haber Global'de Buket Aydın depremi! Buket Aydın geldi, Jülide Ateş gitti

Haber Global'den dün yapılan açıklamayla, Buket Aydın ile sözleşme imzalandığı duyurulmuştu... Buket Aydın'ın açıklanmasının ardından, flaş bir ayrılık yaşandı.

Google Haberlere Abone ol
Medyatava Özel Haber Global'de Buket Aydın depremi! Buket Aydın geldi, Jülide Ateş gitti

Kanal D Ana Haber Eski Sunucusu Buket Aydın, Haber Global ile anlaştı. Dün yapılan açıklamada Aydın'ın, 'Bukey Aydın ile Koltuk' adında bir program sunacağı duyuruldu.

Haber Global'de Buket Aydın ile anlaşma imzalandığının açıklanmasının ardında flaş bir ayrılık yaşandı.

Daha önce CNN Türk'te Buket Aydın sunumuyla ekrana gelen, bu sezonun başında Jülide Ateş'in sunumuyla Haber Global'e transfer olan 40 prgramı ile yollar ayrıldı.

Buket Aydın'ın sunacağı programın da, 40 ile benzer bir formatta olması bekleniyor.

Buket Aydın geldi, Jülide Ateş gitti

Buket Aydın'ın Kanal D Ana Haber Sunuculuğu ve Kanal D Haber Daire Başkanlığı görevlerinden ayrılmasının ardından, geçen sezon CNN Türk'te yayınlanan 40 programındaki sunuculuk görevi de sona ermişti.

BBO Yapım imzalı 40 programı, Buket Aydın'ın yerine Jülide Atel'le anlaşmış ve program da Haber Global'e transfer olmuştu.

'Mekanın sahibi geri geldi' demişti

Buket Aydın'ın Haber Global kadrosuna katıldığı gün, Jülide Ateş ve 40 programıyla yolların ayrılması dikkat çekti. Aydın, geçtiğimiz yıl Ekim ayında yaptığı bir açıklamada, 40 benzeri bir formatla ekrana döneceğini duyurmuştu.

Yaptığı açıklamada, Haber Global'de Julide Ateş'in sunduğu '40 Soru' programına atıfta bulunan Buket Aydın "Önümüzdeki aylarda daha önce hazırlayıp sunduğum '40 Soru' programına benzer bir formatla ekranlarda olacağım. Şimdiden söyleyeyim çok az kaldı, mekanın sahibi geri geliyor" demişti.

Ayrılık iddiasını ilk kez MedyaTava gündeme getirdi

BBO Yapım imzalı Jülide Ateş ile 40 programının Haber Global'den ayrılabileceğini geçen hafta ilk kez MedyaTava duyurmuştu.

Kılıçdaroğlu'na gülmesi olay olmuştu

Buket Aydın'ın 2019 Yerel Seçimleri öncesinde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile yaptığı program çok konuşulmuşdu. Kılıçdaroğlu'nun İstanbul ve Ankara başta olmak üzere büyükşehirlerde seçimleri kazanacaklarını söylemesi üzerine Aydın'ın kahkahası tepki çekmişti.

CHP'nin Ankara ve İstanbul başta olmak üzere, birçok büyükşehirde seçimleri kazanmasının ardından, Buket Aydın'ın o videosu özellikle sosyal medya defalarca paylaşıldı.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin