Günlerdir haber alınamayan emlakçının cesedi bulundu: Öldürüp halıya sarmış

Antalya'da 5 Haziran'dan beri kendisinden haber alınamayan Ahmet Ağaoğlu'nun cansız bedeni bulundu. Soruşturma üzerine gözaltına alınan B.K., cinayeti itiraf etti.

Google Haberlere Abone ol
Günlerdir haber alınamayan emlakçının cesedi bulundu: Öldürüp halıya sarmış

Antalya'nın Alanya ilçesinde 34 yaşındaki Ahmet Ataoğlu'ndan 5 Haziran'dan beri haber alınamıyordu. Yakınlarının ihbarı üzerine polis ekipleri, Ataoğlu'nun en son Büyükhasbahçe Mahallesi'nde görüldüğünü belirledi ve aramalarını bu bölgede yoğunlaştırdı.

GÖMÜLMÜŞ CESET BULUNDU
İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri, bölgede toprak altına gömülmüş ceset olduğunu tespit etti. Toprak altından dün çıkarılan cesedin, Ahmet Ataoğlu'na ait olduğu belirlendi. Ataoğlu'nun cansız bedeni, otopsi için Antalya Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

CİNAYETİ İTİRAF ETTİ
Olayla ilgili soruşturmayı derinleştiren ekipler, Ahmet Ataoğlu ile en son görüşen kişinin, cesedin bulunduğu bölgenin yakınındaki barakada kalan B.K. olduğunu tespit etti. Polis ekiplerince dün gözaltına alınan B.K., cinayeti itiraf etti. B.K., 6 Haziran sabahı Teras mevkisindeki barakada yalnız oldukları sırada aralarında çıkan tartışma sonrası Ataoğlu'nun başına keserle vurduğunu anlattı. B.K., daha sonra halıya sardığı Ahmet Ataoğlu'nu cansız bedenini barakaya 20 metre uzaklıktaki alana gömdüğünü söyledi. Olayla ilgili soruşturmanın geniş kapsamlı sürdürüldüğü belirtildi. (DHA)

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin