Gülay'dan büyük konser hazırlığı

Ürettiği eserler ve performansıyla müzik dünyasının son 30 yılına damgasını vuran ünlü sanatçı Gülay; fırtına gibi eseceği, 2 Şubat'ta büyük bir konsere hazırlanıyor.

Google Haberlere Abone ol
Gülay'dan büyük konser hazırlığı

Ürettiği eserler ve performansıyla müzik dünyasının son 30 yılına damgasını vuran sanatçı Gülay; fırtına gibi eseceği büyük bir konsere hazırlanıyor. Geçirdiği enfeksiyon nedeni ile bir süredir tedavi gören Gülay; sağlığına kavuşmanın heyecanını; 2 Şubat'ta Zorlu Center'da vereceği konserde hayranlarıyla buluşmanın heyecanı  ile birleştirecek. Sanatçının sözlerini yazıp seslendirerek "İstanbul Kanatlarımın Altında" filmine hayat veren, yıllardır hafızalardaki yerini koruyan şarkı; gecenin lokomotifi olacak. Gülay; "Kanatlarımın altında" adı altında tasarlanan konserinde pop, halk müziği ve unutulmayan arabesk parçalar seslendirecek.

Uzunca bir dönem "Damlalar" albümleri ve aynı adlı televizyon programı ile büyük ses getiren; yaptığı film ve dizi müziklerinin yanı sıra; "Gri Şarkılar" albümü ile sevenlerinin duygu dünyasında iz  bırakan sanatçı; bu konserin kendisi için anlamını şu sözlerle ifade ediyor;

"Müzik bir yaşam biçimi. Benim yaşamımın da her zaman suyu, rüzgarı, köprüsü , çatısı,  gücü oldu. 30 yıldır yaşamımı müzik severlerin, beni sevenlerin yaşamı ile buluşturuyorum. Pek çok renkte buluştuk, bu renkleri onlarla birlikte çoğalttık, büyüttük. Yaptığım her iş, sevenlerimle buluştuğum her platform benim için çok değerliydi. Ancak; 2 Şubat'ta Zorlu Center'da vereceğim konser, yarım asırlık ömrümün ve 30 yıllık müzik yolculuğumun önemli bir dönüm noktasında hayat bulacak. Hepimiz bir ömür sürüyoruz... İyi, kötüyü, acıyı,tatlıyı yaşaya yaşaya yürüyoruz. Yaşama pamuk ipliği ile bağlı olduğumuzu hatırlatan anlarımız oluyor. Ne mutlu ki, müzik de sevdiklerim de her an yanımda oldu. 2 Şubat akşamı Zorlu Center'da tüm anlarımız ve anılarımızı ortaya dökeceğimiz bir gece yaşayacağız. Tüm müzik tutkunlarını ve sevenlerimi heyecanla " Kanatlarımın Altında" birlikte şarkı söylemeye bekliyorum."

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin