‘Güçlü kadınlar’ podyumda

Kendi alanında başarılı 25 kadın, Ataşehir DasDas’ta bir araya geldi.

‘Güçlü kadınlar’ podyumda

Kendi alanlarında başarılı 25 kadın, oyuncu Aydan Taş’ın öncülük ettiği 'Geleceğin Güçlü Kadınları' projesi için önceki akşam Ataşehir DasDas’ta bir araya geldi.

İdil Fırat ile Didem Balçın’ın destek olduğu, Kaan Sekban’ın sunuculuğunu yaptığı gecede Alina Boz, Aydan Taş, Bade İşçil, Tuvana Türkay, Burcu Biricik, Deniz Baysal ve Hande Soral gibi 25 ünlü kadın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde düzenlenen defile kapsamında podyumda yürüdü.

Geliri 25 genç kızaFatma Turgut’un sahne aldığı gecede Turgut’a Can Bonomo ve Ferman Akgül de birer şarkıda eşlik etti.

Defileyi izlemeye gelenler arasında Sinan Engin, Barış Yurtçu, Emre Yetkin, Neslişah Alkoçlar, Birol Namoğlu ve İsmail Demirci gibi ünlü isimler de vardı. Geceden elde edilen gelir İstanbul Teknik Üniversitesi Mühendislik Bölümü’nde okuyan 25 genç kızın eğitimi için bağışlandı.

Gecede onur konuğu olarak defileye çıkan Meral Çetinkaya, geçtiğimiz ay hayatını kaybeden ünlü modacı Karl Lagerfeld’i andıran kıyafeti ve gözlükleriyle podyuma çıktı.

Tuvana TürkayÇiğdem BaturSeray KayaBurcu BiricikSedef AvcıJessica Mayİdil FıratHande SoralMeral ÇetinkayaHande SubaşıDidem BalçınAlina Boz


Sıradaki Haber İçin Sürükleyin