Göksel, konser gelirini Elazığ'a bağışladı

Türk pop müziği sanatçısı Göksel, sevenleriyle buluştu. Konserini ertelemeyen Göksel, buradan elde ettiği geliri 6.8 büyüklüğündeki depremle sarsılan Elazığ'daki depremzedelere bağışladı.

Göksel, konser gelirini Elazığ'a bağışladı

Güçlü ve renkli sahnesi ile her zaman hafızalarda yer eden performanslar sergileyen Göksel; yeni şarkılarının yanı sıra geçmişten bugüne seslendirdiği unutulmaz şarkılardan oluşan benzersiz bir repertuvar ile eşsiz bir müzik ziyafeti sundu.

Son albümü "Sen Orda Yoksun" ve yayımlandığı "Sen Orda Yoksun", "Denize Bıraksam" ve "Gittiğinde" şarkıları ile, ilk günden beri müzik listelerin üst sıralarında yer almayı başaran Göksel, kariyeri boyunca yayınladığı 9 albüm ve aldığı sayısız ödülle, izleyicisini büyülemeye devam ediyor.

Moda Kayıkhane sahnesinden elde edilen geliri Elazığ ve Malatya'da meydana gelen depremzedelere bi nebze de olsa katkıda bulunuşunu söyleyen sanatçı Göksel 6.8 şiddetinde Elazığ'da meydana gelen depremde hayatını kaybedenlere başsağlığı dilerken depremde yaralananlara da acil şifalar dilediğini söyledi.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin