Gökhan Özoğuz'dan Muharrem İnce'ye çok sert eleştiri

Athena grubunun kurucusu ve solisti, ünlü müzisyen Gökhan Özoğuz cumhurbaşkanı adayı olacağını ilan eden Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce'yi sert bir dille eleştirdi. Özoğuz, "Sayın Muharrem İnce. Size bu halk asla oy vermeyecek. Çünkü amacınız oy bölmek ama o da olmayacak. Son dönem sosyal medya çalışmalarınız var onlar da işe yaramayacak" dedi.

Google Haberlere Abone ol
Gökhan Özoğuz'dan Muharrem İnce'ye çok sert eleştiri

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce yaptığı son açıklama ile cumhurbaşkanı adayı olacağını resmen ilan etti.

Hürriyet gazetesi yazarı Ahmet Hakan'a konuşan İnce, seçimlerin ikinci tura kalacağını, kendisini ikinci turda Kemal Kılıçdaroğlu ve Recep Tayyip Erdoğan'a göre daha şanslı bulduğunu söyledi.

'KILIÇDAROĞLU İLE BEN KALIRSAM, YİNE BEN KAZANIRIM'

Muharrem İnce, "Seçim ikinci tura kesin kalacak. Diyelim ki Erdoğan’la ben kaldım. Kılıçdaroğlu’na verilen oylar bana gelir, ben kazanırım. Kılıçdaroğlu ile ben kalırsam, yine ben kazanırım. Erdoğan ile Kılıçdaroğlu kalırsa seçim riske girer" ifadelerini kullandı.

GÖKHAN ÖZOĞUZ'DAN SERT ELEŞTİRİ

Memleket Partisi liderinin açıklamaları sosyal medyada gündem olurken; Athena grubu solisti, ünlü müzisyen Gökhan Özoğuz İnce'yi sert sözlerle eleştirdi.

Twitter'dan İnce'nin açıklamalarını alıntılayan Özoğuz, "Sayın Muharrem İnce. Size bu halk asla oy vermeyecek" dedi.

Ünlü müzisyen şu sözleri kullandı:

"Sayın Muharrem İnce. Size bu halk asla oy vermeyecek! Çünkü amacınız oy bölmek ama o da olmayacak. Son dönem sosyal medya çalışmalarınız var onlar da işe yaramayacak. Çünkü  sahteler ve laflarla göz boyamaları kaldıracak yerimiz kalmadı. Artık yeni Türk siyaseti daha temiz olmalıdır!"

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin