Gizemli dizi yayında!

Dijital yayın platformu BluTV, Agatha Christie’nin Ölüm Büyüsü adlı romanından uyarlanan BBC yapımı olan mini, gizemli dizi The Pale Horse'u izleyiciyle buluşturdu.

Google Haberlere Abone ol
Gizemli dizi yayında!

BluTV, The Pale Horse dizisiyle Agatha Christie uyarlamaları seçkisini genişletiyor. BluTV’de yayına giren The Pale Horse, 1961 Londra’sında ölmüş bir kadının ayakkabısının içinde bulunan bir isim listesiyle başlayan gizemli olayları konu alıyor.

Polisiye severleri heyecanlandıracak hikâyede, ayakkabının içinden çıkan listedeki isimlerden biri, bu olayı araştırırken kendisini cadıların yaşadığı söylenen The Pale Horse adlı mekânda buluyor, ardından da esrarengiz olaylarla karşı karşıya kalıyor.

1970'li yıllardan beri baskısı bulunmayan ve en çok aranan Agatha Christie romanlarından biri olan “Ölüm Büyüsü”nden uyarlanan iki bölümlük mini dizi The Pale Horse’un kadrosunda Rufus Sewell, Kaya Scodelario, Sean Pertwee gibi isimler yer alıyor. Senaryosunu Sarah Phelps’in yazdığı The Pale Horse’un yönetmen koltuğunda ise Leonora Lonsdale oturuyor.

Agatha Christie uyarlamalarından olan The Pale Horse, Abc Murders ve The Ordeal By Innocence dizileri BluTV’den izlenebiliyor.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin