'Gibi' dizisinin yeni sezonunun ilk fragmanı geldi, herkes bu fragmanı konuştu

EXXEN’in sevilen dizisi 'Gibi'nin dördüncü sezon ilk bölüm tanıtımı yayınlandıktan sonra sevenlerinin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Gibi yeni sezon ilk fragmanı izle

'Gibi' dizisinin yeni sezonunun ilk fragmanı geldi, herkes bu fragmanı konuştu

Yapımcılığını Özcanlar Yapım Sarayı’nın üstlendiği, yönetmenliğini Barış Yöş, senaristliğini Feyyaz Yiğit ve Aziz Kedi’nin yaptığı 'GİBİ'nin yeni sezonu ilk bölümüyle 31 Mart Cuma Exxen’de.

Başrollerinde Feyyaz Yiğit, Kıvanç Kılınç ve Ahmet Kürşat Öçalan'ın yer aldığı 'Gibi' dizisinin ilk tanıtım videosu yayınlandı. Tanıtım videosu, diziyi sevenlerin yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Yayınlandığı tarihten itibaren geniş bir hayran kitlesine ulaşan Gibi dizisinin 4. sezonu, 31 Mart Cuma günü izleyicinin karşısına çıkacak. Dizinin yeni sezonundan ilk fragman yayınlanacağı platform tarafından paylaşıldı.

Platform, Twitter hesabından dizinin tanıtımını şu sözlerle müjdeledi:

"Yılmaz, İlkkan ve Ersoy‘un insanlık denizinde kulaç kulaç ilerleyen maceraları sırasında karşılarına çıkan hemen her şeyle baş etme yöntemleri konusunda yaşadıkları karmaşanın yarattığı bocalamayı fırsat bilen nice kişilerin hayatına şaşırtıcı şekilde müdahale ederken kendi prensiplerini ayaklar altına almak pahasına yepyeni atılımlar yapmasına şaşakalacaksınız"

GİBİ YENİ SEZON İLK TANITIMI

GİBİ KADROSUNDA KİMLER YER ALIYOR?

Exxen'de yayınlanan Gibi dizisinin yönetmenliğini Ömer Sinir, senaristliğini ise Feyyaz Yiğit ve Aziz Kedi üstleniyor. Sevilen dizinin başrollerinde ise Feyyaz Yiğit, Kıvanç Kılınç ve Ahmet Kürşat Öçalan yer alıyor.

 

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin