Geçmiş Olsun filminin fragmanı ve afişi yayınlandı!

'Geçmiş Olsun', 28 Haziran'da vizyona giriyor.

Geçmiş Olsun filminin fragmanı ve afişi yayınlandı!

Yapımını Juli Sanat'ın, yönetmenliğini Hasan Doğan'ın, senaryosunu Cüneyt İnay'ın üstlendiği, Toygan Avanoğlu, Cihan Şimşek, Müge Boz, Alper Saldıran, Füsun Demirel, Sinan Bengier, Suzan Aksoy ve Gülhan Tekin'in kadrosunda yer aldığı komedi filmi 'Geçmiş Olsun'un merakla beklenen fragmanı yayınlandı. 'Geçmiş Olsun' 28 Haziran'da vizyona giriyor.

İnsanlığın sonunu getiren bir virüsün tüm dünyayı sarmasıyla küçük bir mahallede yaşayanların hayatlarının bir anda nasıl değiştiğini güçlü bir mizah diliyle anlatan "Geçmiş Olsun"un fragmanı izleyenleri kahkahaya boğdu."Geçmiş Olsun filminden kareler" Galerisine Göz AtKomedinin sevilen ismi Toygan Avanoğlu'nun Sucu Saffet karakteriyle seyirciyle buluşacağı filmden ilk görüntüler büyük beğeni topladı. Saffet ve sevdiği kız Tuğba'nın (Müge Boz)  kardeşi Tarık (Cihan Şimşek) ile geçirdikleri kazada, 3 yıl kaldıkları  komadan yeni bir dünyaya uyanmalarıyla başlayan film seyircisini kahkaha dolu bir maceraya davet ediyor.Çekimleri üç haftada tamamlanan, güçlü senaryosu ve usta oyuncu kadrosuyla dikkat çeken film , Saffet'in, Tuğba'ya kavuşmak için Tarık ile çıktığı komedi dolu yol hikayesini konu alıyor.Afiş yayındaGeçmiş Olsun'un fragmanı ile birlikte beklenen afişi de yayınlandı. Berkcan Okar imzası taşıyan afişin fotoğrafları Fethi Karaduman tarafından çekildi.

Filmin konusuKüçük bir mahallede küçük insanlar, o küçücük dünyalarında yaşayıp giderken normal, coğrafik, bilimsel dünya yok olur. Saffet sevdiği kız Tuğba’ya kavuşmak için her şeyi yapar, sonunda Tuğba’nın kalbini kazanır, fakat tam Tuğba ile dünya evine girecekken kayınçosu Tarık’ın vahim bir ahmaklığı sonucunda kayınçosu ile birlikte komaya girer. Saffet, Tuğba’nın aşkından komayı da atlatır, 3 yıl sonra uyanır. Bu badireyi de atlatıp tam Tuğba’ya kavuştuğunu düşünürken dünyada insanlığın yok olduğunu görür. Dünyaya giren bir virüs insanların neredeyse tamamını yok etmiştir. Dünya üzerinde çok az insan kalmıştır. Saffet, Tuğba’nın yaşadığını öğrenir ve kayınçosu Tarık ile birlikte çok zorlu bir yolculuğa çıkar.


Sıradaki Haber İçin Sürükleyin