Geceye damga vurdu... Emmy Ödülleri'nde Tuba Büyüküstün rüzgarı!

Tuba Büyüküstün, kırmızı halıda büyük ilgi topladı.

Google Haberlere Abone ol
Geceye damga vurdu... Emmy Ödülleri'nde Tuba Büyüküstün rüzgarı!

Bu yıl 46'ncısı düzenlenen Uluslararası Emmy Ödülleri'nde finale kalan Türk yapımları ve oyuncular, gecede ödül alamasa da kırmızı halıda büyük ilgi topladı.Emmy Ödülleri'nde 'En İyi Dizi' kategorisinde finalde yarışan Cesur ve Güzel'in oyuncularından Tuba Büyüküstün de törende yerini aldı. Güzel oyuncu geceye katıldığı kıyafetle dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Övgü yağdıBüyüküstün, siyah askılı ve ilginç göğüs dekolteli kıyafetiyle geceye damga vurdu. Güzel oyuncunun kıyafeti, sosyal medyada da çok konuşulan konular arasına girdi. Kullanıcılar Büyüküstün'e övgüler yağdırdı.'İkinci deneyimim'Rol aldığı 'Cesur ve Güzel' dizisi 'En İyi Dizi' kategorisinde finale kalan Tuba Büyüküstün, daha önce de 'En İyi Kadın Oyuncu' dalında aday gösterildiğini ve bu heyecanı ikinci defa deneyimlediğini dile getirdi.

'Sadece burada olmak yeterli'Tuba Büyüküstün, "Burada olmak her zaman çok keyifli. Emmy International ailesi diyorum ben artık. Gerçekten çok sıcaklar, çok misafirperverler. Sadece burada olmak yeterli.
Sıradaki Haber İçin Sürükleyin