Gazeteci Uğur Dündar buakşam TELE 1 canlı yayınında, Yılmaz Özdil ile yaşadığı tartışmayla ilgili konuştu.

Gazeteci Uğur Dündar, "Ben anlıyorum ki bir yanlış anlaşılma var. Yanlış anlaşılma ortaya çıktıktan sonra benim onun üzerine söyleyecek hiçbir lafım olamaz" ifadelerini kullandı.

Google Haberlere Abone ol
Gazeteci Uğur Dündar buakşam TELE 1 canlı yayınında, Yılmaz Özdil ile yaşadığı tartışmayla ilgili konuştu.

Uğur Dündar, Yılmaz Özdil'in, Artı 1 TV'yi Sezgin Baran Korkmaz'ın finanse ettiği iddiasının ardından canlı yayında çok sert tepki göstermişti. Dündar, "Yılmaz Özdil benim cenazeme gelmesin, benim için Yılmaz Özdil defteri kapanmıştır" ifadelerini kullanmıştı. 

Dündar, Yılmaz Özdil ile yaşadığı tartışma sonrasıbu akşam Emre Kongar ile birlikte TELE 1 canlı yayına katıldı. 

Emre Kongar canlı yayında Yılmaz Özdil ile yaptığı görüşmeyi aktararak, Özdil'in Uğur Dündar'ı kastetmediğini söylediğini ifade etti.

"YILMAZ KARDEŞİM OLARAK KALACAK"
Kongar'ın açıklamaları sonrası Dündar tartışmaya ilişkin, ''Bana gelen mesajlarda bazıları özellikle benim ona cevap vermem gerektiğini yazmışlardı. Bu sosyal medya paylaşımlarının arasında ben o tweeti gördüm. Şimdi hem sevgili Merdan, hem siz, hem de hayatımdaki en eski arkadaşım sevgili Müjdat, değerli kardeşim Yılmaz ile konuşmuşsunuz. Ben anlıyorum ki bir yanlış anlaşılma var.  

ÇOK DUYGUSAL BİR ÇIKIŞ YAPTIM
Yanlış anlaşılma ortaya çıktıktan sonra benim onun üzerine söyleyecek hiçbir lafım olamaz. Mesele benim için burada kapanmıştır. Yılmaz bundan sonra da benim kardeşim olarak kalacaktır. Üzgünüm böyle bir canlı yayın kazası olduğu için. Çok duygusal bir çıkış yaptım. O akşam benim başıma birşey gelse Yılmaz, ömür boyu vicdan azabı çekerdi '' ifadelerini kullandı. 

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin