Galatasaray, Trabzonspor ve Fenerbahçe'de Coronavirus şoku!

2020-2021 sezonu için hazırlıklarını sürdüren Süper Lig takımlarında, bir yandan Coronavirus (Covid-19) testleri de yapılmaya devam ediyor. Yapılan testlerin ardından Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor'da Covid-19 pozitif vakalara rastlandığı açıklandı.

Google Haberlere Abone ol
Galatasaray, Trabzonspor ve Fenerbahçe'de Coronavirus şoku!

Galatasaray Kulübü, Coronavirus (Covid-19) testi sonrası iki futbolcunun testinin pozitif çıktığını duyurdu. Yapılan açıklamada, "Klinik şikayeti olmayan oyuncularımız için izolasyon ve tedavi sürecine başlanmıştır. Konu ile ilgili yeni bir gelişme oldukça kamuoyu bilgilendirilmeye devam edilecektir." ifadeleri yer aldı.

Galatasaray'ın ardından Trabzonspor da test sonuçlarını paylaştı. Buna göre bir futbolcuda pozitif belirtiler görüldü.

Galatasaray, yapılan testler sonucunda iki futbolcunun koronavirüstestinin pozitif çıktığını açıkladı. Kulüpten yapılan duyuruda, şu ifadeler kullanıldı:

"Kulübümüz tarafından, 2020-2021 sezonu öncesi Galatasaray Futbol Takımı oyuncuları, teknik heyetimiz, performans, sağlık, idari ve destek kadrolarındaki çalışanlarımız için sponsor hastanelerimiz Medical Park’ın ve Liv Hospital’ın katkılarıyla tatil dönüşü yapılan Covid-19 PCR testleri sonrası, iki oyuncumuzun sonuçlarının pozitif olduğu tespit edilmiştir. Klinik şikayeti olmayan oyuncularımız için izolasyon ve tedavi sürecine başlanmıştır. Konu ile ilgili yeni bir gelişme oldukça kamuoyu bilgilendirilmeye devam edilecektir."

TRABZONSPOR'DA DA POZİTİF VAKA

Galatasaray'ın ardından Trabzonspor da test sonuçlarını paylaştı. Buna göre bir futbolcuda pozitif belirtiler görüldü. Kulüpten yapılan açıklamada şöyle denildi:

"Trabzon’da bulunan Futbol A takımımızdaki bir oyuncumuzun, COVID-19 belirtileri hissetmesi nedeniyle yaptırdığı PCR testi pozitif çıkmıştır. Genel sağlık durumu iyi olan futbolcumuz ev izolasyonuna alınmış ve tedavisine başlanmıştır."

FENERBAHÇE DÜN AKŞAM DUYURMUŞTU

Dün akşam da Fenerbahçe, bir futbolcu ve tesis çalışanında virüse rastlandığını açıklamıştı.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin