Galatasaray, 30 milyon Euro'luk imza için anlaşma sağladı. Üç yıllık sözleşmeye yıldız isim evet dedi

Galatasaray'da savunmanın en önemli isimlerinden birisi olan Victor Nelsson yeni sözleşme imzalıyor. Victor Nelsson'un yeni sözleşmesindeki imza detaylarına ulaşılırken en dikkat çeken konu serbest kalma maddesinin 30 milyon Euro'ya çıkarılması oldu.

Google Haberlere Abone ol
Galatasaray, 30 milyon Euro'luk imza için anlaşma sağladı. Üç yıllık sözleşmeye yıldız isim evet dedi

Yaz transfer döneminde Tottenham ve Sevilla olmak üzere birçok Avrupa devinin peşine takan Victor Nelsson, Galatasaray'da kalmaya karar vermişti.

Takıma yeni katılan yıldızların ardından gücüne güç katan Galatasaray, iç transferde de Victor Nelsson ile anlaşma sağladı. Galatasaray ile üç yıllık yeni sözleşmeye imza atmaya hazırlanan Nelsson'un maaşı 900 bin Euro'dan 1.3 milyon Euro seviyesine çıkacak.

Üç yıllık yeni sözleşmede en dikkat çeken madde ise 25 milyon Euro'luk serbest kalma fiyatının 30 milyon Euro'ya çıkarılması oldu.

2021 yılında Kopenhag'dan 7 milyon Euro'ya transfer edilen Victor Nelsson iki sene içinde değerine değer katarak transfer piyasasındaki değerini 19 milyon Euro'ya çıkardı. Galatasaray forması ile bu sezon 11 maçta görev alan Nelsson 892 dakika sahada kaldı.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin