Furkan Palalı Bir Zamanlar Çukurova'da!

atv’nin başarılı dizisi ‘Bir Zamanlar Çukurova’nın üçüncü sezonunda Furkan Palalı rüzgarı esecek... Palalı’nın dizide hangi karaktere hayat vereceği ise şimdiden merak konusu oldu.

Google Haberlere Abone ol
Furkan Palalı Bir Zamanlar Çukurova'da!

Yeni sezona bomba gibi bir giriş yapmaya hazırlanan ‘Bir Zamanlar Çukurova’, kadrosuna katılan yeni oyuncular ve sürpriz karakterlerle de adından söz ettirecek. Yeni neslin en yetenekli isimlerinden Furkan Palalı da ‘Çukurova’ izleyicilerinin huzuruna çıkacak.

Karakteri için dizinin tüm bölümlerini izlemenin yanı sıra, döneme ait gazeteleri ve videoları da inceleyen Furkan Palalı, özveri ile hazırlandığı rolüne tamamen hazır bir şekilde Adana”da.

Üçüncü sezon çekimlerine Adana’daki setinde başlayan ‘Bir Zamanlar Çukurova’ ekibine kendi seti başlamadan dahil olan Furkan Palalı, hem her yeri gezdi, hem de büyük ilgi gördü! Adeta imza gününe dönen Adana’ya gelişinin ardından, Palalı’nın dizide hangi karaktere hayat vereceği ise şimdiden merak konusu oldu.

Adana’da ve Çukurova setinde olmaktan dolayı çok mutlu olduğunu söyleyen genç oyuncu, yeni sezonda Bir Zamanlar Çukurova izleyicilerini sürprizlerin beklediğini, pek çok kaderin yeniden değişebileceğini ifade etti.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin