FOX'un iki iddialı dizisinden peş peşe final kararı!

'Dayan Yüreğim' ve 'O Hayat Benim' dizileri ekrana veda ediyor...

Google Haberlere Abone ol
FOX'un iki iddialı dizisinden peş peşe final kararı!

Endemol Türkiye'nin yapımcılığını üstlendiği "Dayan Yüreğim" dizisi final yapıyor. Başrolünü Ece Uslu, Cansel Elçin, Nilay Deniz ve Berk Atan'ın paylaştığı dizinin ekran ömrü 13. bölümünde son bulacak.

Dizinin ekibi çalışma arkadaşlarına attıkları mailde; "Güzel bir maceranın daha sonuna gelmiş bulunmaktayız. Dizimiz 'Dayan Yüreğim', 13. bölümde final yapacaktır. Haberini az önce yapımdan aldık ve sizlerle paylaşmak istedik. Herkese yardımları, sabrı ve desteği için sonsuz teşekkür ederiz" cümlelerine yer verdi.Dizide her şeyini kaybeden ve yaşadığı büyük acının intikamını almak için savaş veren Elvan karakterini canlandıran başrol oyuncusu Ece Uslu'nun sette sinir krizi geçirip karavanı dağıttığı gündeme gelmişti.

FOX'un Pastel Film imzalı "O Hayat Benim" dizisinin de 2 hafta sonra ekrana veda edeceği ortaya çıktı. Başrolünü Keremcem, Ezgi Asaroğlu, Ceren Moray, Ahu Sungur ve Oya Başar gibi ünlü isimlerin paylaştığı dizi, 4 sezon boyunca ekranda kalarak büyük bir başarıya imza atmıştı.  BİRSEN ALTUNTAŞ

birsenaltuntas76@gmail.com


 


Sıradaki Haber İçin Sürükleyin