FOX'tan yeni program! Sunucusu kim, ne zaman başlıyor?

FOX’un yeni programı 'Kadının Eseri' başlıyor! Kotex sponsorluğunda yayınlanan ve güçlü kadın hikayelerini konu alan yeni program 'Kadının Eseri' ekran macerasına başlıyor.

Google Haberlere Abone ol
FOX'tan yeni program! Sunucusu kim, ne zaman başlıyor?

Yapımını Provizyon Medya, sunuculuğunu ise Elçin Ateş Ersoy’un üstlendiği yeni program 'Kadının Eseri', her pazar saat 11.15’te FOX izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

Programın her bölümünde, hayatları boyunca karşılaştıkları zorlukları aşıp hayallerini gerçekleştiren farklı mesleklerdeki kadınların ilham veren hikayelerine odaklanılacak.

'İsterse yapar' diyerek kadına her daim cesaret vermeyi hedefleyen Kotex, programın sponsorluğunu üstleniyor ve güçlü kadın hikayeleriyle daha fazla kadına ilham olabilmeyi amaçlıyor.

Ersoy’un farklı alanlarda başarı göstermiş kadın konuklarını ağırlayacağı ve yolculuklarını samimi bir atmosferde izleyicilere aktaracağı programda, tanınmış konuklar da kişisel hikayelerini izleyicilerle paylaşacaklar.

İLK PROGRAM KONUKLARI ŞEVVAL SAM VE EBRU BAYBARA!

FOX’un sevilen dizisi Yasak Elma’nın başrol oyuncularından Şevval Sam ve sosyal girişimci Ebru Baybara programın ilk bölümünde hikayelerini aktaracaklar.

Hedeflerine ulaşmak için birçok zorluğa göğüs geren başarılı kadınların cesaret veren hikayelerinden oluşan 'Kadının Eseri', 30 Mayıs Pazar itibarıyla her pazar saat 11.15’te FOX’ta.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin