FOX'tan yeni dizi! Kadroda hangi oyuncular var?

Yapımını MF Yapım’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Volkan Keskin’in oturduğu ve senaryosunu Pınar Bulut ile Onur Koralp’in yazdığı 'Taçsız Prenses' dizisi, çok yakında FOX izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

Google Haberlere Abone ol
FOX'tan yeni dizi! Kadroda hangi oyuncular var?

İsmiyle dikkat çeken ve ilk tanıtımı yayınlanan Taçsız Prenses dizisinin kadrosunda; İsmail Hacıoğlu, Sümeyye Aydoğan, Tolga Tekin, Elif Kurtaran, Seda Akman, Mustafa Kırantepe, Feride Çetin, Merve Bulut ve Merve Şen yer alıyor.

Dizide; Hayatı boyunca hayalperest annesi Şirin’in (Feride Çetin) masallarıyla büyüyen Masal (Elif Kurtaran), annesinin kalp hastalığı nedeniyle hastaneye kaldırılmasıyla soğuk ve gerçekçi bir dünyanın içine hapsolur ve alabildiğine yırtıcı, hırçın, her kötülüğü yapabilecek bir kıza dönüşür. Masal’ın ilk destek göreceği kişi öğretmeni Evgin (İsmail Hacıoğlu) olurken işler zamanla herkes için tersine dönecektir. Kahramanımız Masal yolculuğu boyunca, bir yandan kendi masalını ararken bir yandan da hikayenin diğer kahramanlarının yarım kalmış masallarını tek tek tamamlayacak ve bu yolculukta Masal’ın en yakını ise yanından ayrılmayan köpeği Köfte olacaktır…

FOX'tan yeni dizi! Kadroda hangi oyuncular var?

Karanlığın içinde umudu bulma hikayesi 'Taçsız Prenses', çok yakında FOX’ta.

FOX'tan yeni dizi! Kadroda hangi oyuncular var? - Resim : 2

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin