Fox TV'nin yeni dizisinin yayın günü belli oldu

Kanalda yayınlanacak yeni dizi önümüzdeki hafta yayında olacak.

Google Haberlere Abone ol
Fox TV'nin yeni dizisinin yayın günü belli oldu

Fov TV'nin kadrosunda Keremcem, Ezgi Asaroğlu, Ceren Moray, Yeşim Ceren Bozoğlu, Sinan Albayrak, Süleyman Atanısev, Ahu Sungur gibi isimlerin yer aldığı dizisi 'O Hayat Benim' dizisi 16 Şubat Pazar akşamı başlıyor. Yapımcılığını Pastel Film, yönetmenliğini ise Merve Girgin'in yapacağı dizinin konusu da şu şekilde:Mehmet Emir ve Hasret birbirine aşık iki gençtir. Ancak Hasret’in babası Yusuf, evlenmelerine karşı çıkar. Kızının hamileliği de ortaya çıkınca çıldırır ve iki genci ayırır, Mehmet Emir’ e de Hasret’in öldüğünü söyler.

Hasret doğum yapınca bebek elinden alınır. Yusuf, bebeği büyütmesi için yardımcısı İlyas’a teslim eder. Adı Bahar olur, İlyas’ın Efsun adında bir bebeği daha vardır. İlyas ve karısı Nuran Efsun ve Bahar’ı kardeş gibi büyütürler.

Aradan yirmi yıl geçer. Yusuf vicdan azabıyla Bahar’ı babası Mehmet Emir’e götürmeye karar verir. Gecekonduda büyüyen Bahar ‘gerçek hayatına’ kavuşacaktır nihayet. Hayal bile edemeyeceği servetin tek varisidir Bahar. Köşklerde oturacak, yatlarda gezecek, en iyi okullarda okuyacaktır… Kısaca parıltısıyla göz kamaştıran ‘o hayat’ın sahibi olacaktır. Ancak kader buna izin vermez, her şey bir anda ters yüz olur. Artık sadece Bahar’ın değil kimsenin ‘hayat’ı eskisi gibi olmayacaktır.


Sıradaki Haber İçin Sürükleyin