FOX Ana Haber eski sunucusu Nazlı Tolga'ya şantaj şoku! İfşa etmekle tehdit etti

Ünlü spiker Nazlı Tolga'nın ablasının sevgilisi ayrılık kararı sonrası canavara dönüştü. Önce Eda Tolga ile uğraşan Hakan Öztürk sonra da Nazlı Tolga'ya sardı. Ünlü spiker şantaj şokuyla karşı karşıya kaldı. Hakan Öztürk bilgisayarını ele geçirdiği Nazlı Tolga'yı 'ifşa' etmekle tehdit etti...

Google Haberlere Abone ol
FOX Ana Haber eski sunucusu Nazlı Tolga'ya şantaj şoku! İfşa etmekle tehdit etti

Gazeteci Nazlı Tolga'nın ablası Eda Tolga, şiddetli geçimsizlik yaşadığı sevgilisi Hakan Öztürk'ten ayrılma kararı aldı.

Sabah'ın haberine göre; ayrılığı kabullenemeyen sevgili Hakan Öztürk, Eda Tolga'ya yönelik hakaret ve tehdit içeren mesajlar göndermeye başladı. Tehditlere boyun eğmeyen abla Eda Tolga, Aile Mahkemesine başvurarak eski sevgilisine yönelik uzaklaştırma kararı talep etti.

Konuta ve iş yerine yaklaşmama cezası

Mahkeme, Öztürk'ün 2 ay süreyle Tolga'nın konutuna ve iş yerine yaklaşmamasına, iletişim araçlarıyla rahatsız etmemesine, şiddet tehdidi, hakaret, aşağılama veya küçük düşürmeyi içeren söz ve davranışlarda bulunmamasına karar verdi.

Eda Tolga'dan sonra Nazlı Tolga'ya sardı

Karar sonrası daha fazla öfkeye kapılan Hakan Öztürk iddiaya göre bu kez Eda Tolga'nın ablası Nazlı Tolga'ya yönelik hakaret ve tehdit içeren mesajlar göndermeye başladı.

Video çekip gönderdi

Telefonun karşısına geçerek çektiği tehdit ve hakaret içerikli video kayıtları gönderen Öztürk, Tolga'ya bir de şantaj da bulundu.

'İşte o an bu an'

Eline geçirdiği bilgisayarda Tolga'ya ait binlerce fotoğraf ve video bulunduğunu söyleyen Öztürk, 'Nazlı senin paranın ve sözünün geçmediği anlar var. İşte o an bu an...

İfşa etmekle tehdit etti

"Elimde binlerce fotoğrafın videon var. Elimdekileri yayınlamamak için Eda'ya söyle beni arasın" şeklinde şantaj içerikli bir video gönderdi.

Bu kez Nazlı Tolga mahkemeye başvurdu

Hakaret, tehdit ve şantajın boyutunu her geçen gün arttıran Hakan Öztürk'ün bu eylemlerinden sıkılan Nazlı Tolga, Aile Mahkemesine başvurarak ablasının eski sevgilisine yönelik uzaklaştırma kararı talep etti.

Mahkeme, Tolga'nın talebi üzerine Öztürk'e yönelik 2 ay süreyle konutuna ve iş yerine yaklaşmamasına, iletişim araçlarıyla rahatsız etmemesine, şiddet tehdidi, hakaret, aşağılama veya küçük düşürmeyi içeren söz ve davranışlarda bulunmamasına karar verdi.

FOX Ana Haber eski sunucusu Nazlı Tolga'ya şantaj şoku! İfşa etmekle tehdit etti

Nazlı Tolga kimdir?

Nazlı Tolga Brenninkmeyer, 8 Kasım 1979 tarihinde Ankara'da dünyaya geldi. Babası Malatya'lı, annesi Samsun'ludur. 7 yaşında babasının görevi nedeniyle Ankara'dan İstanbul'a taşındı.

İlk olarak Erenköy İlköğretim Okulu ardından Üsküdar Amerikan Lisesi'nden mezun oldu. Üniversite eğitimini Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nde tamamladı.

Ardından Galatasaray Üniversitesi İletişim Fakültesi'nde yüksek lisans eğitimini aldı.Üniversite eğitimini aldığı sırada Kanal D'ye yaptığı staj başvurusunun kabul edilmesi ile 1998 yılında habercilik kariyerine başladı.

Tolga, aşkı uğruna kariyerinden vazgeçip 2013 yılında Hollandalı iş insanı Lawrence D. ile evlenmiş ve Breziya'ya yerleşmişti.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin