Flash TV’den çok konuşulacak transfer atağı! Hangi bomba isimlere teklif yapıldı?

2019 yılının Mart ayında 28 yıllık yayınını sonlandıran eğlence ve şov kanalı Flash TV, ekranlara geri dönmek için artık gün sayıyor. Kanal yönetmeni önemli isimleri kadroya katmaya hazırlanıyor.

Google Haberlere Abone ol
Flash TV’den çok konuşulacak transfer atağı! Hangi bomba isimlere teklif yapıldı?

Bursalı iş insanı Ömer Ziya Göktuğ'un sahibi olduğu Flash TV, Mart 2019 tarihinde 28 yıllık yayınını 'İdari, siyasi ve mali baskıları' gerekçe göstererek sonlandırmak zorunda kalmıştı. Göktuğ, bu kez iddialı bir yayın anlayışı için kolları sıvamış durumda. Eğlence ve şov kanalı imajından sıyrılıp, muhalif bir yayın anlayışı içinde farklı ve özel işlere imza atmak istiyor.

UĞUR DÜNDAR TAMAM GİBİ!

Yeni yapılanmanın başında ise deneyimli televizyoncu Hakan Aygün bulunuyor. Aygün’ün, sektördeki birçok usta isme teklif götürdüğü biliniyor. Bunlardan belki de en çok ses getirecek olan ise duayen televizyoncu Uğur Dündar... Dündar’ın Ana Haber Anchormanliğinin yanısıra Arena programını yapması konusundaki teklifi düşünmek için zaman istediği gelen haberler arasında.

Hakan Aygün’ün Uğur Dündar konusunda son ana kadar bekleyeceği ama öncesinde ise güçlü bir haber merkezi kurmak için çalışmalarını sürdürdüğü biliniyor.

CAN ATAKLI FLASH TV'DE!

Ekim ayında yayına geçmeyi planlayan kanal ilk transfer bombasını da patlattı. Korkusuz gazetesi köşe yazarı Can Ataklı Flash TV ile anlaştı. Tele1'deki programını geçtiğimiz Ağustos ayında sonlandıran Ataklı önümüzdeki yayın döneminde yeni kanalında olacak.

 

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin