Feyyaz Yiğit ve Kıvanç Kılınç'ın başrollerini paylaştıkları Exxen fenomen dizisi Gibi, Disney+'a mı transfer oluyor? Gibi yeni sezon ne zaman yayınlanacak?

Başrollerini Feyyaz Yiğit ve Kıvanç Kılınç'ın paylaştıkları, Exxen platformunun en çok izlenen yapımlarından olan Gibi dizisinin Disney+'a transfer olacağı iddia edilmişti. Son dönemin en çok beğenilen yapımlarından olan ve kısa sürede geniş bir hayran kitlesine ulaşan fenomen dizi Gibi'nin Exxen'den Disney+'a transfer iddiasını ve yeni sezon tarihini Sina Koloğlu açıkladı.

Google Haberlere Abone ol
Feyyaz Yiğit ve Kıvanç Kılınç'ın başrollerini paylaştıkları Exxen fenomen dizisi Gibi, Disney+'a mı transfer oluyor? Gibi yeni sezon ne zaman yayınlanacak?

Exxen'in kısa sürede fenomen haline gelen, başrollerini Feyyaz Yiğit ve Kıvanç Kılınç'ın paylaştıkları Gibi dizisinin Disney+'a transfer olacağı iddia edilmişti. Ünlü müzisyen ve gazeteci Sina Koloğlu, Gibi dizisinin transfer iddiasıyla ilgili aldığı bilgiyi ve fenomen yapımın yeni sezon tarihini, sosyal medya hesabından paylaştığı yazısında açıkladı.

Sina Koloğlu'nun yazısı şöyle:

GİBİ NE ZAMAN?

Disney'e gittiği söylendi. Sordum, 'Yok öyle bir durum' dediler. Duyduğum, 6 sezon Exxen'de. Peki yeni bölümler ne zaman geliyor? Eylül ayında...

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sina Koloğlu (@sinakologlu)'in paylaştığı bir gönderi

 

Gibi dizisi konusu nedir, komik mi? EXXEN Gibi dizisi oyuncuları kimler?

EXXEN dizisi olan 'Gibi' izleyenleri kahkahaya boğuyor. Feyyaz Yiğit, Kıvanç Kılınç' ın skeçlerden yapılan Gibi dizisi, ismiyle de ilgi çekiyor. İnternette 'Gibi dizisi konusu nedir, komik mi? EXXEN Gibi dizisi oyuncuları kimler?' yapılmaya başlandı. Peki Gibi dizisi konusu nedir, komik mi? EXXEN Gibi dizisi oyuncuları kimler?

EXXEN dizisi olan 'Gibi' tarzı ve espirileriyle dikkat çekiyor. Skeçlerden oluşan dizi izleyicilerin beğenilerini kazanmış durumda. Diziye karşı olan ilginin artmasıyla internette aramalar da çoğaldı. Peki Gibi dizisi konusu nedir, komik mi? EXXEN Gibi dizisi oyuncuları kimler?

GİBİ DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Gibi dizisi kısa skeçlerden oluşmaktadır. Özellikle iki ismin ön plana çıktığı dizide izleyeni güldürmek en birinci hedef olarak kararlaştırıldı. Aynı zamanda skeçlerde yer alan oyuncular da dikkat çekiyor. Feyyaz Yiğit ve Kıvanç Kılınç, Gibi dizisinde öne çıkan iki isim olmaktadır.

EXXEN GİBİ DİZİSİ OYUNCULARI KİM?

Gibi Dizisinin Yılmaz’ı Feyyaz Yiğit, İlkkan'ı Kıvanç Kılınç, Ersoy’u Ahmet Kürşat Öçalan oynamaktadır.

Senaryosunu ise Aziz Kedi ve Feyyaz Yiğit yazmaktadır.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin