Ferhat ile Şirin dizisinden ilk kareler paylaşıldı!

FOX'un yeni dizisi Ferhat ile Şirin, yakında izleyiciyle buluşacak.

Google Haberlere Abone ol
Ferhat ile Şirin dizisinden ilk kareler paylaşıldı!

Efsanevi aşk hikayesi 'Ferhat ile Şirin', modern bir aşk masalı olarak yeniden tasarlandı. Yapımını O3 Medya ile Artistanbul’un üstlendiği 'Ferhat ile Şirin', çok yakında FOX izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor."Ferhat ile Şirin dizisinden kareler" Galerisine Göz Atİstanbul’un tarihi dokusunu fon olarak kullanacak dizi için çalışmalar büyük bir titizlikle devam ederken, projeden ilk kareler oyuncuların ilk kez bir arada oldukları okuma provalarından geldi.

Çekimler çok yakında başlıyorÇok yakında İstanbul’da çekimleri başlayacak dizide aşk başrolde olacak, 'Ferhat ile Şiri' izleyiciye aşkın acısını, sevincini, nefretini, tutkusunu, ihaneti ve intikamı bir arada tattıracak.

Genel Hikaye:Ferhat, Şirin ve Banu… Aşkın mucizesini de felaketini de yaşayacakları bir girdaba sürüklendiklerinden habersizdir. Onlarınki imkânsız bir aşkın hikayesi.Ferhat ile Şirin’in büyülü, masalsı aşkının imkansızlığı, Banu’nun tutkulu aşkıyla sağlanacak. Banu, Şirin ve Ferhat arasındaki bağın gücü Ferhat-Şirin aşkının önündeki en büyük engel olacak.Etkileyici hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çeken “Ferhat ile Şirin”, çok yakında FOX‘ta.
Sıradaki Haber İçin Sürükleyin