Fenerbahçe ile beIN Sports kavgası büyüyor!

Fenerbahçe ile Süper Lig’in yayıncı kuruluşu beIN Sports arasındaki kavga gittikçe sertleşiyor. Hafta içerisinde Digitürk'ün spordan sorumlusu Grup Başkanı Rashed Al-Marri’nin tehdide varan sözlerine Fenerbahçe’den bu akşam oynanan Göztepe maçında yanıt geldi.

Google Haberlere Abone ol
Fenerbahçe ile beIN Sports kavgası büyüyor!

Al-Marri, Fenerbahçe’nin tutumuna karşı “Fanatik Fenerbahçelilerin olduğunun farkındayız. Biz bir iki hafta bekleyelim dedik. Ama bir noktadan sonra siz bizim logomuzu illegal şekilde kullanırsanız bu problem olur. Londra'daki hukuk kanadımız bu işe el koyabilir” ifadelerini kullanmıştı.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Erol Bulut ise bugün maçtan önce yaptığı açıklamada, “Fenerbahçe'yi kimse tehdit edemez. Karşılığını çok ağır bir şekilde alacaklar” diye konuştu.


Sarı lacivertli takım ise 1-0 kaybettiği maçtan önce sahada ısınmaya yayıncı kuruluş logosuyla “Adil ol” ifadelerinin olduğu tişörtlerle çıktı.

Fenerbahçeli taraftarlar da sosyal medyada "#VakitTamamBein" etiketini kullanarak yayıncı kuruluşun artık yayın haklarını almamasını istedi.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin