Fatih Terim'in sağlık durumunda flaş gelişme

Coronavirüs testi pozitif çıkan Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in sağlık durumuyla ilgili flaş bir gelişme yaşandı. Hastane, Terim hakkında bir basın açıklaması yaptı.

Google Haberlere Abone ol
Fatih Terim'in sağlık durumunda flaş gelişme

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim yakalandığı coronavirüsün ardından hastaneden taburcu oldu. Liv Hospital Terim'in taburcu edilmesiyle ilgili şu açıklamayı yaptı:

"23 Mart 2020 tarihinde Covid 19 teşhisi ile hastanemize yatan Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, bugün yapılan kan ve tomografi tetkikleri sonucu, tedavisini gerçekleştiren Prof. Dr. Ferah Ece başkanlığındaki uzman hekimlerimizden oluşan komisyon kararı ile hastanemizden taburcu edilmiştir. Hastamızın, Sağlık Bakanlığı tedavi ve takip protokolü çerçevesinde hastanede bulunduğu 7 gün sonrasında her ne kadar testi halen pozitif olsa da klinik bulgularındaki iyileşme ile tedavisinin kalan kısmını evinde sürdürmesi ve gerekli olması halinde tekrar hastanemize gelmesi uygun bulunmuştur. Hastamız, 14 gün süreyle kendisi ve sevdikleri için evinde karantina uygulamasına devam edecektir. Sayın Terim ve bu hastalıkla mücadele eden tüm hastalara geçmiş olsun dileklerimizle."

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin